MARATONY SERIALOWE

MARATONY SERIALOWE 2017-05-19T11:45:43+00:00

PROSIMY O DOKŁADNE SPRAWDZANIE SKRZYNEK EMAIL. MAIL Z KODEM MOŻE TRAFIĆ DO SPAMU, LUB KATALOGÓW POCZTY JAK „POWIADOMIENIA”, „OFERTY” ITP. 

UWAGA!

Warsaw Comic Con rusza już 19 MAJA! Nie, to nie jest żart!

Wraz z Multikino Polska, HBO oraz FOX przygotowaliśmy dla Was mega niespodziankę – Darmowy, Nocny Maraton Serialowy!

Maraton odbędzie się już 19 maja, w SZEŚCIU Multikinach JEDNOCZEŚNIE, w różnych miastach: w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu!

Wystarczy, że jesteś posiadaczem biletu na festiwal Warsaw Comic Con i zarejestrujesz go na stronie imprezy, a możesz spędzić fantastyczny wieczór i noc oglądając „Grę o Tron” na wielkim ekranie.

Darmowy, Nocny Maraton Serialowy to idealna okazja, by poznać nowych, fascynujących ludzi – bo przecież, choć dzieli nas wiele, łączy nas wspólna pasja.

Oprócz pokazów serialowych, przewidujemy liczne atrakcje (cosplayerzy, promocje, gadżety) oraz konkursy z nagrodami!

W Złotych Tarasach nasz maraton odwiedzi sam Sylwester Wardęga, który przebierze się za White Walkera. Prawdopodobnie w holu kina stanie też oryginalny tron z „Gry o tron”.

A oto projekcje, jakie dla Was przygotowaliśmy:

I sala: serial HBO „Gra o Tron” – cały 6 sezon

II sala: w zależności od miasta – seriale FOX: „Legion” – wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu,  Outcast” – cały pierwszy sezon (10 odcinków).

START: 20:00

Szczegóły i rejestracja biletów TUTAJ

ZAREJESTRUJ SIĘ NA MARATON

Mamy przyjemność ogłosić, że dzięki współpracy z HBO, motywem przewodnim Pierwszej Edycji Warsaw Comic Con będzie serial GRA O TRON!

Bijąca rekordy popularności telewizyjna superprodukcja na podstawie prozy George’a R.R. Martina od lat rozpala wyobraźnię milionów widzów na całym świecie! Przyjdź na Pierwszy Comic Con w Polsce i wejdź do fantastycznego świata pełnego sekretów, dworskich intryg i mroczej magii!

Gośćmi Honorowymi festiwalu będą Carice van Houten, która w serialu wciela się w postać tajemniczej Melisandre oraz znany z roli Tywina Charles Dance. Poza dostępnymi dla wszystkich panelami dyskusyjnymi z Gwiazdami, posiadacze karnetów Gold będą mogli również dodatkowo zdobyć autografy oraz zrobić sobie z aktorami pamiątkowe zdjęcia!

Tymczasem już 19 maja wszystkich posiadaczy biletu na Warsaw Comic Con zapraszamy na Nocny Maraton Serialowy, który odbędzie się aż w sześciu Multikinach w całej Polsce (Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław)! Tej wyjątkowej nocy fani „Gry o Tron” będą mieli możliwość obejrzenia całego 6 sezonu na wielkim kinowym ekranie!

A już w dniach 1-4 czerwca, na terenie festiwalu czekać będzie na Was ogromna Strefa Gry o Tron, a w niej między innymi:

– Żelazny Tron, na którym każdy będzie mógł zasiąść i poczuć się jak władca Westeros!

– spektakularna inscenizacja obozu Nocnej Straży!

– pokazy walk na miecze!

– tematyczna, widowiskowa rewia cosplay!

– prezentacja gier planszowych oraz komputerowych ze świata „Pieśni lodu i ognia”!

– prelekcje oraz panele dyskusyjne!

– oraz wiele, wiele więcej!

Kup bilet i dołącz do nas już teraz!

 

KUP BILET NA PIERWSZY W POLSCE COMIC CON
Warsaw Comic Con, Warszawa Comic Con, Pierwszy Comic Con w Polsce 1-4 czerwca w Ptak Warsaw Expo, logotyp