WARSAW COMIC CON 2018-06-22T20:04:56+00:00

0
0
0
0
DNI
0
0
GODZ.
0
0
MIN.
0
0
SEK.
KUP BILET
HARMONOGRAM

IV EDYCJA

26 – 28 | 10 | 2018

IV EDYCJA

26-28.10.2018

0
0
0
0
DNI
0
0
GODZ.
0
0
MIN.
0
0
SEK.
KUP BILET
HARMONOGRAM
STREFA GWIAZD
DLA MEDIÓW
NEWS
COSPLAY
DARMOWY DOJAZD

GWIAZDY IV EDYCJI

ANDREW SCOTT

ANDREW SCOTT

C w Spectre, Dr Addison Bennett w Alicja po drugiej stronie lustra, Inspektor Turpin w Victor Frankenstein i przede wszystkim – bezbłędny Profesor Jim Moriarty w serialu Sherlock! Człowiek, z którym nie mogliście pożegnać się podczas II edycji.

CARA BUONO

CARA BUONO

Gwiazda z serialu Stranger Things. Serialowa mama Mike’a i Nancy, wspaniała Faye Miller w Mad Men, Edith Banner w Hulku, Connie Jacobsen w Papierowe miasta.

JOHN RHYS DAVIES

JOHN RHYS DAVIES

Niepowtarzalny Gimli we Władcy Pierścieni, Sallah Mohammed Faisel el-Kahir w Indiana Jones, Eventine Elessedil w Kroniki Shannary, Profesor Maximillian Arturo w serialu Sliders – Piąty wymiar.

CRYSTAL REED

CRYSTAL REED

Allison Argent i Marie-Jeanne Valet w serialu Teen Wolf, Sofia Falcone w Gotham, Beth w Ghostland, Bess w thrillerze Crush, Dorothy w Too Late, Amy Johnson w Crazy, Stupid, Love i Denise w Skyline.

???

???

???

???

???

???

* Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania bądź zmian w liście gości z przyczyn niezależnych od niego.

GWIAZDY POPRZEDNICH EDYCJI

GWIAZDY I EDYCJI
GWIAZDY II EDYCJI
GWIAZDY III EDYCJI

STREFA GAMING

O NAS

Największy festiwal popkultury wraca już po raz czwarty! Zapraszamy jesienią, w dniach 26-28 października do Ptak Warsaw Expo. Spotkajcie się z kilkunastoma gwiazdami z najpopularniejszych filmów i seriali, jak: Pamiętniki Wampirów, Teen Wolf, Gra o Tron, Stranger Things, Władca Pierścieni, Sherlock, Skam, Riverdale czy The Orginals. Poznajcie najlepszych cosplayerów na Świecie. Zajrzyjcie do stref największych telewizji. Przygotowujemy dla was niezapomniane atrakcje, niezwykłe koncerty, wspaniałe stoiska z gadżetami i spektakularne zbiory komiksów. Dopisujcie się, zapraszajcie znajomych i wszyscy spotkajmy się na Warsaw Comic Con.

ATRAKCJE

GWIAZDY HOLLYWOOD

Spotkaj bohaterów najpopularniejszych filmów i seriali. Porozmawiaj, weź autograf, zrób zdjęcie. To wszystko w wyjątkowej Strefie Gwiazd Warsaw Comic Con.

COSPLAY

Dosłownie: zabawa w przebieranie. Spotkaj miłośników filmów, seriali, anime, komiksów, książek i gier komputerowych w oryginalnych stylizacjach. Weź udział w jednym z kilku konkursów.

STREFA TELEWIZJI

Przenieś się w świat telewizji, zobacz jak wyglądają najpopularniejsze kanały „od kuchni”. Poznaj ich superprodukcje bez korzystania z pilota!

GRY PLANSZOWE

Dobrze bawić można się także bez prądu! Największa w tej części Europy strefa gier planszowych to niezapomniane wrażenia dla każdego.

STREFA KOMIKSU

Odwiedź specjalną wystawę prac najpopularniejszych twórców z Polski i ze świata. Podyskutuj z autorami, zobacz na własne oczy, jak przygotowują swoje dzieła, a na koniec – zakup jedno z nich.

PROGRAM

Spotkaj najpopularniejszych autorów, pisarzy, scenarzystów, reżyserów i twórców internetowych. Weź udział w bogatej ofercie paneli dyskusyjnych – każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

PARTNERZY

APLIKACJA ONLINE

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY BILETÓW

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn, Polska
WWW.WARSAWEXPO.EU

W SPRAWACH WYSTAWCÓW HANDLOWYCH
PROSIMY O KONTAKT Z:

Maciej Polski 
E-mail: m.polski@warsawexpo.eu
tel: 518 541 517

Magdalena Wysocka
E-mail: m.wysocka@warsawexpo.eu
tel: 517 137 033

W SPRAWACH COSPLAY I ATRAKCJI
PROSIMY O KONTAKT Z:

Agnieszka Pilc
E-mail: a.pilc@warsawexpo.eu
tel: 513 977 637

KONTAKT DLA GRUP SZKOLNYCH:

Aleksandra Buza
E-mail: edukacja@warsawexpo.eu
tel: 513 977 713

WARUNKI UCZESTNICTWA COMIC CON
REGULAMIN WARSAW COMIC CON
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA GRUP SZKOLNYCH