WARSAW COMIC CON 2018-05-15T11:31:59+00:00

26-28.10.2018

Gwiazdy seriali, pisarze i twórcy. Konkurs cosplay, Strefa Star Wars, Strefa Youtuberów, Kids Zone.
Musisz z nami być!

KUP BILET
KUP VOUCHER FOTO
KUP VOUCHER AUTOGRAF
STREFA GWIAZD
HARMONOGRAM
MATERIAŁY PRASOWE
NEWS
COSPLAY
DARMOWY DOJAZD
ZAPRASZAMY W PIĄTEK, SOBOTĘ I NIEDZIELĘ
ZACZYNAMY ZA
0
0
0
0
DNI
0
0
GODZ.
0
0
MIN.
0
0
SEK.

BYLI Z NAMI NA III EDYCJI 

Kanadyjski aktor, występował w takich produkcjach jak Spider-Man 2 czy Szpital Nadziei. Jednak największą popularność zyskał dzięki wcielaniu się w postać Elijah Mikaelsona w serialu „The Vampire Diaries”, a następnie w „The Originals”.

Australisjki aktor filmowy i telewizyjny. Występował w takich produkcjach, jak „Hobbit” w roli Azoga, „Spartacus” jako Kriksos, „Arrow” w postaci Slade Wilsona czy w „Kronikach Shannary” odgrywając charakter Allanona.
Amerykański aktor, popularność zyskał dzięki roli Tylera Lockwooda w serialu „Pamiętniki Wampirów” w którego wcielał się przez 8 lat.
Amerykański aktor znany z nowej, telewizyjnej serii Riverdale, która swoją premierę miała w styczniu tego roku. Serial jest ekranizacją komiksów wydawanych przez Archie Comics, a Trevor Stines wciela się w niej w postać Jasona Bossoma.
Dylan Sprayberry, niespełna 20-letni Amerykanin, znany jest z ról młodego Clarka Kenta w filmie o Supermanie – Człowiek ze stali oraz Liama w serialowym hicie MTV Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak.

Kanadyjski aktor, najbardziej znany z roli John’a Murphy w serialu „The 100″. Występował też jako Jasper Ames w „The Killing” i Julian Randol w „Continuum”.

Irlandzki aktor i DJ mierzący ponad 2 metry wysokości. Najbardziej znany z roli Hodora w serialu HBO „Gra o tron”

Szkocki aktor Ken Stott znany lepiej z roli krasnoluda Balina w Hobbicie.

Martin Klebba, amerykański aktor charakterystyczny, znany m.in. serii filmów Piraci z Karaibów, w których wciela się w rolę Marty’ego, spotka się z polskimi fanami w Warszawie.

Kanadyjska piosenkarka oraz aktorka, polskim fanom doskonale znana z roli Valerie w serialu Riverdale! W 2018 roku aktorka wystąpi także w nowym serialu sci-fi Netflixa pt. Altered Carbon, na podstawie powieści „Modyfikowany węgiel” Richarda K. Morgana.

Marlon Langeland – aktor znany z roli Jonasa w norweskim serialu „Skam”.

Kerry Ingram – młoda, brytyjska aktorka znana szerszej publiczności z roli Shireen Baratheon w serialu „Gra o Tron”.
Amerykański aktor oraz model; w serialu Teen Wolf wcielił się w postać Bretta Talbota – wilkołaka ze stada Satomi.
Kanadyjski aktor. Występował w takich produkcjach, jak: „The Flash”, „Legends of tomorrow”, „Once upon a time”, „Supernatural”, i „Egzorcysta”.
Conan Stevens – autstralisjki aktor, wystąpił w serialu „Gra o Tron” jako Gregor Clegane „Góra”. Pojawił się też w filmie Marvela „Man – Thing”.
Michelle Harrison, obecnie najbardziej kojarzona z roli mamy Barry’ego Allena w „The Flash”. Występowała też w m.in Supernatural, House, The Invisible, Paycheck, czy Continuum.

* Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania bądź zmian w liście gości z przyczyn niezależnych od niego.

GOŚCIE SPECJALNI III EDYCJI 

Andrzej Sapkowski

Michał Gołkowski

Małgorzata Mossakowska Górnikowska

Łukasz Orbitowski

Jerzy „JeRzy” Rzymowski

Jakub Żulczyk

Jakub Małecki

Jacek-Komuda

Ewelina Rubinstein

Maul

* Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania bądź zmian w liście gości z przyczyn niezależnych od niego.

GOŚCIE POPRZEDNICH EDYCJI 

GWIAZDY I EDYCJI 

ZOBACZ

GWIAZDY II EDYCJI 

ZOBACZ

ATRAKCJE 

STREFA GWIAZD

STREFA GWIAZD

Strefa Gwiazd, czyli serce Warsaw Comic Con. W jednym miejscu, w jednym czasie, spotkasz wszystkich gości ze swoich ulubionych filmów i seriali. Każdy z nich weźmie udział w otwartym panelu dyskusyjnym – to wyjątkowa okazja do zadania pytania Danielowi Gilliesowi czy Dylanowi Sprayberry’emu. Nie tracąc ani chwili, równocześnie możesz zdobyć zdjęcie z Richardem Harmonem czy Kristianem Nairnem bądź autograf od Michaela Trevino lub Trevora Stinesa.

WIĘCEJ

JURASSIC WORLD

JURASSIC WORLD

UWAGA! Prosimy nie dokarmiać zwierząt!

COSPLAY

COSPLAY

W tym roku przygotowaliśmy dla Was trzy konkursy cosplayowe! Live! Cosplay Contest przeznaczony jest dla każdego, kto przyjdzie na Warsaw Comic Con przebrany. Drugi to międzynarodowy konkurs sceniczny dla solistów, Showup: International Cosplay Awards. Trzeci to największa niespodzianka. Na Warsaw Comic Con odbędą się eliminacje do ogromnego konkursu Cosplay Super Show – w Chinach ( 80 000 uczestników). Wygranych wysyłamy w tempie ekspresowym do Chin by podbili serca społeczności międzynarodowej.

WIĘCEJ

STREFA AMC POLSKA

STREFA AMC POLSKA

Odwiedź strefę AMC Polska – „Fear the Walking Dead” i poczuj nowy wymiar strachu!
W postapokaliptycznym świecie „Fear the Walking Dead” nikt nie jest bezpieczny. Za każdym rogiem czai się niebezpieczeństwo, żywe trupy oraz rzeczywistość, w której przetrwają tylko najsilniejsi.

WIĘCEJ

EKSPLOZJA KOLORÓW

EKSPLOZJA KOLORÓW

Najbardziej kolorowa impreza na Warsaw Comic Con! Eksplozja kolorów odbędzie się w sobotę (21 kwietnia) w godzinach 8:00-12:00 oraz w niedzielę (22 kwietnia) o 12:00-16:00 w Ptak Warsaw Expo. Będziecie mogli obrzucić się kolorami przy towarzyszącym imprezie występie dj-a. Wstęp na imprezę jest darmowy. Koniecznie nie może was zabraknąć na tak barwnym wydarzeniu!

SLEEP ROOM

SLEEP ROOM

W tym roku robimy wszystko, żebyście mogli być z nami więcej i dłużej! Od piątku od godz. 18:00 udostępniamy dla Was halę noclegową na terenie Ptak Warsaw Expo w budynku D. Wykupując dodatkowy bilet za zaledwie 10zł za noc i zabierając ze sobą śpiwór oraz karimatę możecie nie rozstawać się ani na chwilę z fantastyczną atmosferą Warsaw Comic Con. Hala będzie ogrzewana, udostępnimy także prysznice i toalety.
A dla nocnych marków mamy bardzo dobrą wiadomość: przez całą noc w hali będzie udostępniona sala kinowa z dużą biblioteką filmów.

WIĘCEJ

MAGIC ORCHESTRA

MAGIC ORCHESTRA

Koncert orkiestry wraz z chórem w połączeniu z projekcjami na ekranach multimedialnych i transmisją live stanowi wyjątkową propozycję dla fanów gier video i tych wszystkich, którym bliska jest również doskonała muzyka towarzysząca tej masowej rozrywce. Świat gier i filmu coraz częściej przenika się , inspirując wzajemnie do tworzenia nowych, komercyjnych hitów.

WIĘCEJ

STREFA STAR WARS

STREFA STAR WARS

Jedną z atrakcji strefy będzie replika kantyny Mos Eisley, gdzie Obi-Wan Kenobi i Luke Skywalker poznali Hana Solo i Chewbaccę. Na terenie Strefy znajdziemy też rzeźbę Hana Solo zamrożonego w karbonicie i wystawę filmowych strojów i modeli, odbędą się pokazy walk na miecze świetlne.

WIĘCEJ

STREFA GRY O TRON

STREFA GRY O TRON

Siedząc na Żelaznym Tronie, ginącym w cieniu wielkiej smoczej czaszki zadecydujesz o losach Westeros. Poszukasz smoczych jaj, by zyskać przychylność Khaleesi. Będziesz miał także zaszczyt osobiście spotkać aktorów z serialu!

WIĘCEJ

GOOD GAME

GOOD GAME

GOOD GAME
Warszawskie Targi Gier Komputerowych

WIĘCEJ

APLIKACJA

APLIKACJA

APLIKACJA

WIĘCEJ

WARSAW BOOK SHOW

WARSAW BOOK SHOW

Program – Warsaw Book Show

WIĘCEJ

NEWS

PARTNERZY I PATRONI

26-28.10.2018 Ptak Warsaw Expo

+48 501 239 378

+48 517 137 033