Uroczyście przysięgamy, że knujemy coś niedobrego!

Uroczyście przysięgamy, że knujemy coś niedobrego!

Aktor z Harry’ego Pottera odwiedzi Polskę!

Jeśli wiecie, jak poprawnie wymówić zaklęcie „Wingardium Leviosa” – mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Już w listopadzie magia powróci do Polski za sprawą Warsaw Comic Con! Szykujemy dla Was ogromną Strefę Harry’ego Pottera! Przyjdź, zobacz i na własnej skórze POCZUJ klimat Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie!

Ale to nie wszystko! Warsaw Comic Con odwiedzi nie jeden, nie dwóch, ale AŻ TRZECH aktorów z Harry’ego Pottera!

Jednym z nich Irlandczyk – Devon Murray wcielał się w rolę Seamusa Finnigana, jednego z uczniów Hogwartu, należącego do Gryffindoru i dzielącego dormitorium z głównymi bohaterami – Harrym Potterem i Ronem Weasleyem. Aktor zagrał we wszystkich ośmiu filmach serii.

Devon ukończył prestiżową szkołę aktorską National Performing Arts School. Zadebiutował filmem „This Is My Father”; wystąpił także w filmach Prochy Angeli, Wczorajsze dzieci oraz Na ryby.

Prywatnie jest doświadczonym jeźdźcem i laureatem wielu branżowych nagród.

Oprócz spotkań z gwiazdami na odwiedzających Warsaw Comic Con czekać będzie całe mnóstwo innych atrakcji, w tym: konkursy coplayowe, gry planszowe, karciane i figurkowe, prelekcje i spotkania z autorami książek i komiksów, wystawy rysowników oraz Strefy tematyczne: Star Wars, Wikingów i PostApo.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy.

Więcej informacji na:

warsawcomiccon.pl oraz facebook.com/ComicConWarsaw/

2017-11-07T15:24:50+00:00 20/09/2017|

wróć

TARGI GOOD GAME WARSAW 2018