Andrew Scott w Polsce!

Andrew Scott w Polsce!

Andrew Scott w Polsce

Geniusz zła w Polsce. Moriarty z Sherlocka, czyli Andrew Scott kolejną gwiazdą Warsaw Comic Conu

Fani genialnego serialu BBC „Sherlock” będą zachwyceni. W listopadzie do Polski przyjedzie Andrew Scott z obsady serialu, odtwórca roli Jima Moriarty-ego – pełnokrwistego, czarnego charakteru, któremu żaden z widzów z pewnością nie chciałby zajść za skórę. Irlandzki aktor weźmie udział w drugiej edycji Warsaw Comic Conu – wielkiego festiwalu popkultury z udziałem międzynarodowych gwiazd filmów i seriali. Impreza odbędzie się w dniach 24-26 listopada, w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Fani Andrew Scotta będą mogli nie tylko zobaczyć aktora na żywo, ale również postarać się o pamiątkową fotkę ze Scottem lub jego autograf.

Obok gwiazdy z obsady Sherlocka Warsaw Comic Con odwiedzą także m.in.: Pamela Anderson („Słoneczny patrol”, „V.I.P.”, „Żyleta”), Jack Gleeson („Gra o tron”), Julian Glover („Gra o tron”, „Star Wars”, Indiana Jones i ostatnia krucjata „), Devon Murray (seria „Harry Potter”), Holland Roden („Teen wolf: nastoletni wilkołak”), Michael Malarkey („Pamiętniki Wampirów”, Daniel Portman („Gra o tron”), Gemma Whelan („Gra o tron”), Trevor Stines („Riverdale”), Henrik Holm („SKAM”) i Anthony Forrest („Star Wars”).

Kolejnymi gośćmi wydarzenia będą twórcy książek, seriali i komiksów fantasy i science fiction oraz cosplayerzy. Na Warsaw Comic Conie, oprócz spotkań, paneli dyskusyjnych i sesji autografowych z gośćmi, nie zabraknie też komiksów, gier planszowych, karcianych i figurkowych, wielkiej gali Cosplay, koncertów muzycznych, czy wystaw (samochodów i rekwizytów filmowych, klasyków polskiego komiksu) oraz stref tematycznych: Star Wars, Wikingów, Post-apo i Doctora Who.

 

2017-11-07T15:10:26+00:00 01/11/2017|

wróć

TARGI GOOD GAME WARSAW 2018