ATRAKCJE 2018-04-06T16:25:05+00:00

ATRAKCJE

STREFA GWIAZD

STREFA GWIAZD

Strefa Gwiazd, czyli serce Warsaw Comic Con. W jednym miejscu, w jednym czasie, spotkasz wszystkich gości ze swoich ulubionych filmów i seriali. Każdy z nich weźmie udział w otwartym panelu dyskusyjnym – to wyjątkowa okazja do zadania pytania Danielowi Gilliesowi czy Dylanowi Sprayberry’emu. Nie tracąc ani chwili, równocześnie możesz zdobyć zdjęcie z Richardem Harmonem czy Kristianem Nairnem bądź autograf od Michaela Trevino lub Trevora Stinesa.

WIĘCEJ

JURRASIC WORLD

JURRASIC WORLD

UWAGA! Prosimy nie dokarmiać zwierząt!

COSPLAY

COSPLAY

W tym roku przygotowaliśmy dla Was trzy konkursy cosplayowe! Live! Cosplay Contest przeznaczony jest dla każdego, kto przyjdzie na Warsaw Comic Con przebrany. Drugi to międzynarodowy konkurs sceniczny dla solistów, Showup: International Cosplay Awards. Trzeci to największa niespodzianka. Na Warsaw Comic Con odbędą się eliminacje do ogromnego konkursu Cosplay Super Show – w Chinach ( 80 000 uczestników). Wygranych wysyłamy w tempie ekspresowym do Chin by podbili serca społeczności międzynarodowej.

WIĘCEJ

WYSTAWA KOMIKSÓW

WYSTAWA KOMIKSÓW

W trakcie najbliższej edycji naszego festiwalu nie zabraknie atrakcji dla wielbicieli komiksów . We współpracy z galerią PolishComicArt.pl  przygotowujemy dla wszystkich odwiedzających jedną z największych wystaw oryginalnych plansz komiksowych w tej części Europy. Na wystawie będzie można podziwiać ponad 250 oryginalnych prac komiksowych największych artystów z Polski oraz z całego świata. Zobaczycie między innymi prace Andreasa Martensa, Glenna Fabrego, oraz będziecie mogli zdobyć autografy popularnych rysowników.

PLANY FILMOWE

PLANY FILMOWE

Plany filmowe

SLEEP ROOM

SLEEP ROOM

W tym roku robimy wszystko, żebyście mogli być z nami więcej i dłużej! Od piątku od godz. 18:00 udostępniamy dla Was halę noclegową na terenie Ptak Warsaw Expo w budynku D. Wykupując dodatkowy bilet za zaledwie 10zł za noc i zabierając ze sobą śpiwór oraz karimatę możecie nie rozstawać się ani na chwilę z fantastyczną atmosferą Warsaw Comic Con. Hala będzie ogrzewana, udostępnimy także prysznice i toalety.
A dla nocnych marków mamy bardzo dobrą wiadomość: przez całą noc w hali będzie udostępniona sala kinowa z dużą biblioteką filmów.

WIĘCEJ

MAGIC ORCHESTRA

MAGIC ORCHESTRA

Koncert orkiestry wraz z chórem w połączeniu z projekcjami na ekranach multimedialnych i transmisją live stanowi wyjątkową propozycję dla fanów gier video i tych wszystkich, którym bliska jest również doskonała muzyka towarzysząca tej masowej rozrywce. Świat gier i filmu coraz częściej przenika się , inspirując wzajemnie do tworzenia nowych, komercyjnych hitów.

WIĘCEJ

STREFA STAR WARS

STREFA STAR WARS

Jedną z atrakcji strefy będzie replika kantyny Mos Eisley, gdzie Obi-Wan Kenobi i Luke Skywalker poznali Hana Solo i Chewbaccę. Na terenie Strefy znajdziemy też rzeźbę Hana Solo zamrożonego w karbonicie i wystawę filmowych strojów i modeli, odbędą się pokazy walk na miecze świetlne.

WIĘCEJ

STREFA GRY O TRON

STREFA GRY O TRON

Siedząc na Żelaznym Tronie, ginącym w cieniu wielkiej smoczej czaszki zadecydujesz o losach Westeros. Poszukasz smoczych jaj, by zyskać przychylność Khaleesi. Będziesz miał także zaszczyt osobiście spotkać aktorów z serialu!

WIĘCEJ

GOOD GAME

GOOD GAME

GOOD GAME
Warszawskie Targi Gier Komputerowych

WIĘCEJ

APLIKACJA

APLIKACJA

APLIKACJA

WIĘCEJ

WARSAW BOOK SHOW

WARSAW BOOK SHOW

Program – Warsaw Book Show

WIĘCEJ