GWIAZDY PIERWSZEJ EDYCJI 2018-03-29T10:35:55+00:00

GWIAZDY PIERWSZEJ EDYCJI WCC

GRA O TRON

CARICE VAN HOUTEN

Gwiazda serialu „Gra o tron”, gdzie wcieliła się w rolę Lady Melisandre z Asshai, władczynię cieni i kapłankę R’hllora w służbie Stannisa Baratheona.  Jej największym talentem jest dar widzenia przyszłości w płomieniach, potrafi też przywołać śmiertetlnie skutecznych zabójców cienia.

THE 100

NADIA HILKER

Niemiecka aktorka, najbardziej znana polskiemu widzowi z roli Luny w serialu The 100, swoją karierę rozpoczęła w 2010 roku – wtedy też zaczęła występować w niemieckich serialach telewizyjnych. W 2014 roku, po kilku drobniejszych występach, aktorka zdobyła główną rolę w filmie SPRING, będącym nowatorskim połączeniem horroru, science fiction, romansu oraz komedii ze szczyptą kina gangsterskiego. W 2016 roku Nadia wcieliła się w rolę Nity w trzeciej części ekranizacji arcypopularnej serii science-fiction – NIEZGODNA: WIERNA – na podstawie powieści Veroniki Roth.

GRA O TRON

HAFÞÓR JÚLÍUS BJÖRNSSON

Góra, czyli Hafþór Júlíus Björnsson, który oprócz bycia aktorem „Gry o tron” jest znanym strongmanem. Chcecie spotkać Górę, Która Jeździ?

TEEN WOLF

MELISSA PONZIO

Melissa Ponzio jedna z najpopularniejszych aktorek serialu „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak” będzie Gwiazdą festiwalu Warsaw Comic Con, pierwszego tego typu wydarzenia w Polsce. Produkcja podbiła serca nastolatków na całym świecie! Ponzio gra w nim Melissę McCall,ciężko pracującą i oddaną matkę głównego bohatera, młodego wilkołaka Scotta.

KOMPOZYTOR

JAN A.P. KACZMAREK

Kompozytor, Laureat Oscara®, Twórca i dyrektor Transatlantyk Festival. Nasz gość spotka się z fanami i poprowadzi specjalne warsztaty, podczas których opowie o roli muzyki w filmie.

BREAKING BAD

RJ MITTE

RJ MITTE to aktor znany publiczności głownie z roli w serialu „Breaking Bad”.

PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW

OLGA FONDA

Olga Fonda to amerykańska modelka oraz aktorka rosyjskiego pochodzenia, polskiemu widzowi najbardziej znana jest z roli Nadii Petrovej w serialu „Pamiętniki Wampirów”. Oprócz roli w „Pamiętnikach”, aktorka grała także w takich serialach jak „Bez skazy”, „Brzydula Betty”, „Ekipa”, „Jak poznałem waszą matkę”, „Melrose Place”, „Nikita”, „Hawaii Five-0”. Grała także u boku Roberta de Niro, Bena Stillera i Owena Wilsona w komedii „Poznaj naszą rodzinkę” – kontynuacji filmów „Poznaj mojego tatę” oraz „Poznaj moich rodziców”.

GRA O TRON

ALFIE ALLEN

Aktor znany z serialu Gra o Tron, Alfie Allen.

GWIAZDY COSPLAY

COSPLAY

IDRAGONSS

Idragonss skupia się na tworzeniu kostiumów z gier, które lubi, co skutkuje współpracą przy projektach związanych z Wiedźminem 3 oraz Gwintem Online. Juroruje liczne konkursy cosplayowe, pilnując, by w strojach liczyła się przede wszystkim jakość wykonania. Do kostiumów podchodzi jak do małych dzieł sztuki. Obecna w kalendarzu cosplayerskim Clash of Beauties. Zajmuje się również modelingiem oraz fotografią.

COSPLAY

SHAPPI

Shappi jest zdobywczynią tytułu Cosplay World Masters 2014 w Portugalii. Mistrzyni Europy w kategorii solo European Cosplay Gathering, Paryż 2013. Dwukrotnie reprezentowała Polskę podczas mistrzostw Eurocosplay w Londynie. Najlepsza cosplayerka Intel Extreme Masters 2014. To specjalistka od skrzydeł, zbroi i termoplastyki.

COSPLAY

ISSABEL

Issabel w swoich kostiumach zwiedziła pół Europy. Oficjalna cosplayerka gry Overwatch. Ambasadorka jednej z lig e-sportowych. Występuje na eventach branżowych pod szyldem największych wydawców gier, takich jak Blizzard, Ubisoft, EA Games, Riot, CDP.pl. Zajmowała podium w krajowych i zagranicznych konkursach, w tym na IEM-ie, Dreamhacku, Gamescomie.

COSPLAY

VIOLET

Violet reprezentowała Polskę na mistrzostwach Europy w Londynie. Jest zawodową propmakerką, co oznacza, że tworzy na zamówienie stroje oraz rekwizyty. Współpracuje z firmami gamingowymi, często w duecie z Issabel. Ze swoimi cosplayami jeździ od Bratysławy po Stambuł.