DANIEL PORTMAN z „Gry o Tron” na WCC.

DANIEL PORTMAN z „Gry o Tron” na WCC.

Daniel Portman odwiedzi Polskę już w listopadzie!

Jesienna edycja Warsaw Comic Con startuje już 24 listopada. Już teraz wiemy, że imprezę odwiedzi mocna ekipa aktorów z serialu „Gra o Tron”!

Jednym z aktorów z superprodukcji HBO, który odwiedzi Polskę podczas festiwalu jest Daniel Portman, szkocki aktor filmowy i telewizyjny, czyli wierny giermek Tyriona Lannistera – Podrick Payne!

Urodzony w 1992 roku Daniel jest synem aktora Ron Donachie’go, który również występował w Grze o Tron.

Daniel gra od 16 roku życia – zadebiutował w 2010 roku w thrillerze Outcast, gdzie wcielił się w postać Paula.

Zagrał także w filmach Whisky dla aniołów, Wasteland 26: Six Tales of Generation Y, The Journey, oraz w serialu River City.

Daniel to jeden z czterech aktorów z Gry o Tron, którzy jesienią odwiedzą Polskę.

Pozostali to:

Jack Gleeson – irlandzki aktor, który w „Grze o Tron” wcielił się w postać Joffreya Baratheona – najstarszego syna królowej Cersei, okrutnego i niekompetentnego władcę Westeros.

Julian Glover, czyli Wielki Maester Pycelle. Aktor ma na koncie blisko 200 ról – zagrał między innymi generała Armii Imperium Galaktycznego – Generała Maximiliana Veersa – w oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen, Waltera Donovana w filmie „Indiana Jones i ostatnia krucjata” oraz Arisa Kristatosa – przeciwnika Jamesa Bonda z filmu „Tylko dla twoich oczu”.

Gemma Whelan – brytyjska aktorka i komik, polskiemu widzowi znana najbardziej z roli walecznej Yary Greyjoy.

Oprócz spotkań z gwiazdami na odwiedzających Warsaw Comic Con czekać będzie całe mnóstwo innych atrakcji, w tym: konkursy coplayowe, gry planszowe, karciane i figurkowe, prelekcje i spotkania z autorami książek i komiksów, wystawy rysowników oraz Strefy tematyczne: Star Wars, Gry o Tron, Harry’ego Pottera, Wikingów i Post Apo.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy.

2017-11-08T10:20:36+00:00 21/09/2017|

wróć

TARGI GOOD GAME WARSAW 2018