DLA WYSTAWCÓW 2017-12-06T16:02:15+00:00

DLA WYSTAWCÓW

Zostań wystawcą Warsaw Comic Con i zdobądź nowych klientów!
Dlaczego warto wziąć udział w naszym wydarzeniu?

1. Ogromna liczba odwiedzających gwarantuje dziesiątki tysięcy potencjalnych klientów!

W pierwszej edycji Warsaw Comic Con (1-4 czerwca 2017) udział wzięło prawie 47 000 osób z całej Polski. Byli z nami miłośnicy komiksów, gier, filmów i seriali z każdej grupy wiekowej i społecznej.

2. Wielkie zainteresowanie Warsaw Comic Conem w internecie…

Nasz profil na Facebooku obserwuje już prawie 44 000 osób. Liczba wyświetleń naszych postów przekroczyła 20 000 000.

3. …oraz w mediach tradycyjnych.

Relacje z Warsaw Comic Con-u ukazały się w ogólnopolskich mediach, m.in: TVN, TVN24, TVP 2, Radiu Zet, Antyradiu, Newsweeku, Polityce i wielu innych.

4. Najważniejsi gracze rynkowi w jednym miejscu.

W pierwszej edycji Warsaw Comic Con-u oraz 2. edycji Good Game Warsaw udział wzięło 190 wystawców z Polski i zagranicy, m.in.: Nintendo, CDP, Cube i Q-Workshop, Black Monk, Rebel, Solaris i Fabryka Słów.

5. Gwiazdy znane milionom Polaków!

Odwiedziły nas gwiazdy z Polski i zagranicy. Dotychczas gościliśmy aktorów superpopularnych seriali TV: Gry o Tron, The 100, Teen Wolf, Breaking Bad i Pamiętników Wampirów. Imprezę otworzył laureat Oskara – Jan A.P. Kaczmarek.

6. Jedyna taka impreza w Polsce nastawiona na casualowych fanów.

Warsaw Comic Con jest dla wszystkich: od najbardziej zakręconych fanów fantastyki i science-fiction, po najzwyklejszych poszukiwaczy dobrej zabawy. Wśród dziesiątek tysięcy odwiedzających odnajdziesz tysiące swoich potencjalnych klientów. Dzięki tak szerokiemu zakresowi branżowemu jesteśmy w stanie zorganizować naprawdę wielkie wydarzenie budzące zainteresowanie ogólnopolskich mediów.

7. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji.

Spotkania z gwiazdami, polscy autorzy książek i twórcy komiksów, gala Cosplay (były z nami m.in. Issabel, Violet, Idragonss i Shappi), strefy tematyczne (Gwiezdnych Wojen, Gry o tron, Mad Maxa, Fear of the Walking Dead), strefa gier planszowych, wystawa Lego, czy strefa Comic Con Kids – to atrakcje poprzedniej edycji Warsaw Comic Con. Co będzie się działo podczas najbliższej edycji? Trzymajcie się mocno, bo nie zamierzamy spocząć na laurach!

O PTAK WARSAW EXPO

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Ponad 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 6 nowoczesnych halach, a także 500 000 m2 zewnętrznej powierzchni wystawienniczej i 15 000 miejsc parkingowych.

Znakomita lokalizacja – sąsiedztwo Warszawy, świetny dojazd trasą S8 i bliskość lotniska Chopina (zaledwie 10 minut samochodem) – stwarza dobry klimat do spotkań biznesowych oraz zapewnia doskonałą frekwencję na imprezach.

24-26.11.2017 Ptak Warsaw Expo

JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ WYSTAWCĄ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn, Polska