Holland Roden na Warsaw Comic Con

Holland Roden na Warsaw Comic Con

Holland Roden na Warsaw Comic Con

Kolejne Gwiazdy przybywają na Warsaw Comic Con! Bilety już w sprzedaży.

Jesienna edycja Warsaw Comic Con startuje już 24 listopada. Największą atrakcją imprezy będą oczywiście spotkania z gwiazdami filmów i seriali oraz autorami książek i komiksów. Gwiazdy Warsaw Comic Con przyjadą do Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo nie tylko z Polski i Europy, ale też ze słynnej „fabryki snów”, czyli Hollywood.

Marzenia polskich fanów serialu MTV Teen Wolf: Nastoletni wilkołak wreszcie się spełnią. Gościem imprezy będzie także amerykańska aktorka Holland Roden – odtwórczyni roli Lydii Martin, jednej z głównych bohaterek serialu. Trzydziestolatka ma na koncie udział w produkcjach filmowych, telewizyjnych oraz w teledyskach. Grała między innymi w Zagubionych, Chirurgach, Zabójczych umysłach, Trawce, Dowodach Zbrodni oraz CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas.

Rola w serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak przyniosła jej nie tylko ogromną popularność wśród młodego pokolenia, ale też dwie nagrody: Young Hollywood Awards oraz Teen Choice Awards.

Po zakończeniu emisji Teen Wolf, aktorka zagrała w serialach Lore oraz Channel Zero.

Podczas Warsaw Comic Con Holland Roden odpowie na wszystkie Wasze pytania. Będzie także czas oraz miejsce na autografy i pamiątkowe zdjęcia!

Oprócz spotkań z gwiazdami, na odwiedzających Warsaw Comic Con czekać będzie całe mnóstwo innych atrakcji, w tym: konkursy coplayowe, gry planszowe, karciane i figurkowe, prelekcje i spotkania z autorami książek i komiksów, wystawy rysowników oraz Strefy tematyczne: Star Wars, Wikingów i PostApo.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy.

Więcej informacji na:

warsawcomiccon.pl oraz facebook.com/ComicConWarsaw/

2017-11-07T15:10:07+00:00 02/09/2017|

wróć

TARGI GOOD GAME WARSAW 2018