Jack Gleeson w Polsce

Jack Gleeson w Polsce

Jack Gleeson w Polsce

Jack Gleeson na Warsaw Comic Con!

Jesienna edycja Warsaw Comic Con wystartuje już 24 listopada! Gwiazdy Hollywood odwiedzą Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo! Wśród nich – aktorzy z superprodukcji HBO – Gra o Tron!

Już teraz wiemy, że Warsaw Comic Con odwiedzi mocna ekipa aktorów z serialu HBO „Gra o Tron”: Julian Glover, Daniel Portman i Gemma Whelan.

Kolejnym zaproszonym przez organizatorów aktorem jest Irlandczyk Jack Gleeson!

Młody aktor w „Grze o Tron” wcielił się w postać Joffreya Baratheona – najstarszego syna królowej Cersei, okrutnego i niekompetentnego władcę Westeros, którego panowanie zakończyło się otruciem na własnym weselu.

Prócz pamiętnej roli w Grze o Tron, aktor zagrał także w produkcjach takich jak Batman: Początek, Killinaskully, Lęk, A Shine of Rainbows oraz All Good Children.

Gleeson jest również założycielem oraz dyrektorem artystycznym teatru Collapsing Horse Theatre Company. Ich pierwsza sztuka „Bears in Space” zadebiutowała w Irlandii w 2016 roku.

Z obsady Gry o Tron Warsaw Comic Con odwiedzą także:

Julian Glover, czyli Wielki Maester Pycelle. Aktor ma na koncie blisko 200 ról – zagrał między innymi generała Armii Imperium Galaktycznego – Generała Maximiliana Veersa – w oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen, Waltera Donovana w filmie „Indiana Jones i ostatnia krucjata” oraz Arisa Kristatosa – przeciwnika Jamesa Bonda z filmu „Tylko dla twoich oczu”.

Daniel Portman – szkocki aktor filmowy i telewizyjny – czyli wierny giermek Tyriona Lannistera – Podrick Payne.

Gemma Whelan – brytyjska aktorka i komik, polskiemu widzowi znana najbardziej z roli walecznej Yary Greyjoy.

Oprócz spotkań z gwiazdami na odwiedzających Warsaw Comic Con czekać będzie całe mnóstwo innych atrakcji, w tym: konkursy coplayowe, gry planszowe, karciane i figurkowe, prelekcje i spotkania z autorami książek i komiksów, wystawy rysowników oraz Strefy tematyczne: Star Wars, Wikingów i PostApo.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy.

Więcej informacji na:

warsawcomiccon.pl oraz facebook.com/ComicConWarsaw/

2017-11-07T16:12:46+00:00 26/10/2017|

wróć

TARGI GOOD GAME WARSAW 2018