Michael Malarkey z „Pamiętników wampirów” przyjedzie na 2. Warsaw Comic Con

Michael Malarkey z „Pamiętników wampirów” przyjedzie na 2. Warsaw Comic Con

Warsaw Comic Con

Jesienna edycja Warsaw Comic Con startuje już 24 listopada. Największą atrakcją imprezy będą spotkania z kilkunastoma gwiazdami filmów i seriali oraz autorami książek i komiksów. Gwiazdy Warsaw Comic Con przyjadą do Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo nie tylko z Polski i Europy, ale też ze słynnej „fabryki snów”, czyli Hollywood.

Gościem Warsaw Comic Con będzie m.in. amerykański aktor i piosenkarz Michael Malarkey. Ta wiadomość z pewnością najbardziej ucieszy fanów serialu „Pamiętniki wampirów”, w którym Malarkey wciela się w rolę Enza. Postać grana przez aktora od 5 sezonu stała się jednym z głównych bohaterów tej superpopularnej serii. Zakończony kilka miesięcy temu serial uwielbiany jest przez nastolatków z całego świata. Podczas Warsaw Comic Con-u Malarkey weźmie udział w spotkaniu z fanami. Ponadto uczestnicy imprezy będą mogli liczyć na zdjęcia z gwiazdą oraz autografy.

Wcześniej ujawniono już pierwszą gwiazdę Warsaw Comic Conu. To brytyjski aktor – Julian Glover, który ostatnio wcielał się m.in. w rolę Grand Maestera Pycelle’a z „Gry o tron”, czyli nadwornego doradcy królowej Cersei. Glover pojawił się łącznie w aż 31 epizodach tego kultowego serialu HBO. Jednak Julian Glover znany jest także z szeregu innych świetnych produkcji telewizyjnych i filmowych. Zagrał m.in. generała Maximiliana Veersa w piątej części sagi „Gwiezdne Wojny”, Aristotlesa Kristatosa  – głównego przeciwnika agenta 007 w dwunastym filmie o przygodach Jamesa Bonda  „Tylko dla twoich oczu”, a także w „Troi” oraz w „Indianie Jonesie i ostatniej krucjacie”. W sumie aktor ma na koncie blisko 200 ról.

Wkrótce poznamy  kolejne nazwiska gości Warsaw Comic Conu Już teraz wiadomo, że wśród zagranicznych gwiazd nie zabraknie aktorów z Gry o Tron, Star Wars, czy Teen Wolf: Nastoletniego Wilkołaka. Na comic con zawitają również aktorzy Pamiętników Wampirów i Stranger Things.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy.

Bilety i więcej informacji na:

warsawcomiccon.pl oraz facebook.com/ComicConWarsaw/

 

2017-09-18T15:34:26+00:00 31/08/2017|

wróć

TARGI GOOD GAME WARSAW 2018