STREFA GWIAZD 2017-12-06T12:29:07+00:00

STREFA GWIAZD II EDYCJI

NASZE GWIAZDY 

 

* Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania bądź zmian w liście gości z przyczyn niezależnych od niego.

Prawdziwa seksbomba i ikona lat 90. uwielbiana przez miliony telewidzów z całego świata – Pamela Anderson, gwiazda legendarnego serialu „Słoneczny patrol”. Podczas imprezy gwiazda Hollywood spotka się z fanami, będzie odpowiadać na ich pytania, pozować do zdjęć oraz rozdawać autografy.

WIĘCEJ
Amerykańska aktorka, odtwórczyni roli Lydii Martin w serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak. Trzydziestolatka ma na koncie udział w produkcjach filmowych, telewizyjnych oraz w teledyskach. Rola w Teen Wolf przyniosła jej nie tylko ogromną popularność, ale też dwie nagrody: Young Hollywood Awards oraz Teen Choice Awards.

WIĘCEJ
Amerykański aktor i piosenkarz. Popularność zdobył dzięki roli Enza, jednego z głównych bohaterów serialu „Pamiętniki wampirów”. Zakończony kilka miesięcy temu serial uwielbiany jest przez nastolatków z całego świata. Obecnie aktor pracuje na planie nowej, komediowej serii: „Jean-Claude Van Johnson”, gdzie wciela się w rolę Dizela.

WIĘCEJ
Irlandzki aktor. Największą popularność przyniosła mu rola Jima Moriarty’ego w serialu BBC Sherlock. Zagrał także – między innymi – przeciwnika Jamesa Bonda w filmie Spectre oraz doktora Addisona Bennetta w filmie Alicja po drugiej stronie lustra.

WIĘCEJ
Irlandzki aktor telewizyjny, teatralny i filmowy; w 2009 roku dołączył do obsady serialu Gra o Tron, gdzie wcielił się w postać Joffreya Baratheona.

WIĘCEJ
Słowacki aktor, w serialu HBO Gra o Tron wcielił się w postać tajemniczego Nocnego Króla.
Szkocki aktor, polskiemu widzowi znany najbardziej z roli młodego giermka – Podricka Payne’a – w serialu HBO „Gra o Tron”.

WIĘCEJ
Brytyjska aktorka i komik, polskiemu widzowi znana najbardziej z roli walecznej Yary Greyjoy z serialu HBO „Gra o Tron”.

WIĘCEJ
Brytyjski aktor. Grand Maestera Pycelle z „Gry o tron”. Pojawił się łącznie w aż 31 epizodach serialu. Znany jest także z szeregu innych świetnych produkcji. Zagrał m.in. gen. Veersa w „Gwiezdnych Wojnach”, Aristotlesa Kristatosa – głównego przeciwnika agenta 007 w „Tylko dla twoich oczu”, a także w „Troi” i w „Indianie Jonesie i ostatniej krucjacie”.

WIĘCEJ
Brytyjska aktorka, znana głównie z roli Helgi w serialu stacji HISTORY – Wikingowie.

Brytyjski aktor filmowy; ma na koncie ponad 60 ról. Najbardziej znany z roli Gibbsa w filmach o Piratach z Karaibów.

Amerykański aktor znany z nowej, telewizyjnej serii Riverdale, która swoją premierę miała w styczniu tego roku. Serial jest ekranizacją komiksów wydawanych przez Archie Comics, a Trevor Stines wciela się w niej w postać Jasona Bossoma.

WIĘCEJ
Norweski aktor, znany głównie z roli Evena w serialu SKAM. Aktor dołączył do obsady w trzecim sezonie, od razu zaskarbiając sobie sympatię tysięcy widzów na całym świecie. Za swoją rolę otrzymał nagrodę Gullruten Audience Award.

WIĘCEJ

Brytyjski aktor oraz muzyk, polskiemu widzowi znany z roli Olivera Wooda w filmowych adaptacjach przygód Harry’ego Pottera

Uroczyście przysięgamy, że knujemy coś niedobrego! Już w listopadzie – podczas festiwalu popkultury Warsaw Comic Con – Polskę odwiedzi jeden z uczniów Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, Gryfon z krwi i kości, członek Armii Dumbledore’a – SEAMUS FINNIGAN.

WIĘCEJ
Brytyjska aktorka bangladeskiego pochodzenia. W filmach oraz grach o Harry’m Potterze wcieliła się w rolę Padmy Patil.

WIĘCEJ
Brytyjski aktor, znany z oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen. Wcielał się w Fixera oraz w legendarnego szturmowca z kultowej już sceny „These aren’t the Droids you’re looking for”.