STREFA GWIAZD 2017-09-25T10:38:16+00:00

STREFA GWIAZD

Warsaw Comic Con Fall Edition odwiedzi około piętnastu gości z Hollywood!

I edycję festiwalu swoją obecnością uświetniły Gwiazdy najpopularniejszych amerykańskich seriali telewizyjnych! Uczestnicy mogli spotkać się z aktorami z takich produkcji jak: Gra o Tron – Carice van Houten (Melisandre), Hafţór Júlíus Björnsson (Góra) oraz Alfie Allen (Theon Greyjoy), Teen Wolf – Melissa Ponzio (Melissa McCall), The 100 – Nadia Hilker (Luna), Pamiętniki Wampirów – Olga Fonda (Nadia Petrova), oraz Breaking Bad – RJ Mitte (Walter White Jr.). Edycję Jesienną również odwiedzą Gwiazdy z Gry o Tron, Pamiętników Wampirów, Teen Wolf, Riverdale, SKAM i wielu, wielu innych! 

Jako że nasz festiwal tworzony jest przede wszystkim dla Was, zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku, gdzie systematycznie prosimy Was o pomoc w wyborze najpopularniejszych seriali oraz aktorów, których chcielibyście spotkać!

Podczas festiwalu, prócz otwartych dla wszystkich paneli dyskusyjnych z Gwiazdami, będzie – oczywiście – czas oraz miejsce na autografy oraz pamiątkowe zdjęcia!

NASZE GWIAZDY 

PODCZAS II EDYCJI WARSAW COMIC CON ODWIEDZI NAS OKOŁO 15 GWIAZD FILMÓW I SERIALI.

WKRÓTCE WIĘCEJ!!!

* Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania bądź zmian w liście gości z przyczyn niezależnych od niego.

Prawdziwa seksbomba i ikona lat 90. uwielbiana przez miliony telewidzów z całego świata – Pamela Anderson, gwiazda legendarnego serialu „Słoneczny patrol” (ang. „Baywatch”) przyjedzie do Warszawy. Podczas imprezy gwiazda Hollywood spotka się z fanami, będzie odpowiadać na ich pytania, pozować do zdjęć oraz rozdawać autografy. Będzie to pierwsza w historii okazja do spotkania Pameli Anderson w Polsce.

WIĘCEJ
Amerykańska aktorka, odtwórczyni roli Lydii Martin w serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak. Trzydziestolatka ma na koncie udział w produkcjach filmowych, telewizyjnych oraz w teledyskach. Rola w Teen Wolf przyniosła jej nie tylko ogromną popularność, ale też dwie nagrody: Young Hollywood Awards oraz Teen Choice Awards.

WIĘCEJ
Amerykański aktor i piosenkarz. Popularność zdobył dzięki roli Enza, jednego z głównych bohaterów serialu „Pamiętniki wampirów”. Zakończony kilka miesięcy temu serial uwielbiany jest przez nastolatków z całego świata. Obecnie aktor pracuje na planie nowej, komediowej serii: „Jean-Claude Van Johnson”, gdzie wciela się w rolę Dizela.

WIĘCEJ
Szkocki aktor, polskiemu widzowi znany najbardziej z roli młodego giermka – Podricka Payne’a – w serialu HBO „Gra o Tron”.

WIĘCEJ
Brytyjski aktor. Grand Maestera Pycelle z „Gry o tron”. Pojawił się łącznie w aż 31 epizodach serialu. Znany jest także z szeregu innych świetnych produkcji. Zagrał m.in. gen. Veersa w „Gwiezdnych Wojnach”, Aristotlesa Kristatosa – głównego przeciwnika agenta 007 w „Tylko dla twoich oczu”, a także w „Troi” i w „Indianie Jonesie i ostatniej krucjacie”.

WIĘCEJ
Amerykański aktor znany z nowej, telewizyjnej serii Riverdale, która swoją premierę miała w styczniu tego roku. Serial jest ekranizacją komiksów wydawanych przez Archie Comics, a Trevor Stines wciela się w niej w postać Jasona Bossoma.

WIĘCEJ
Norweski aktor, znany głównie z roli Evena w serialu SKAM. Aktor dołączył do obsady w trzecim sezonie, od razu zaskarbiając sobie sympatię tysięcy widzów na całym świecie. Za swoją rolę otrzymał nagrodę Gullruten Audience Award.

WIĘCEJ
Uroczyście przysięgamy, że knujemy coś niedobrego! Już w listopadzie – podczas festiwalu popkultury Warsaw Comic Con – Polskę odwiedzi jeden z uczniów Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, Gryfon z krwi i kości, członek Armii Dumbledore’a – SEAMUS FINNIGAN.

WIĘCEJ
Brytyjski aktor, znany z oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen. Wcielał się w Fixera oraz w legendarnego szturmowca z kultowej już sceny „These aren’t the Droids you’re looking for”.

???

???

???

???

???

???