STREFY TEMATYCZNE 2017-09-19T11:39:15+00:00

STREFY TEMATYCZNE

Strefa Star Wars

„Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… Czyli – szykujemy dla Was ogromną Strefę Star Wars! Jedną z atrakcji będzie replika kantyny Mos Eisley, czyli słynnego w całej Galaktyce miejsca spotkań kosmicznych oprychów, gdzie Obi-Wan Kenobi i Luke Skywalker poznali Hana Solo i Chewbaccę! Na terenie Strefy znajdziecie też rzeźbę Hana Solo zamrożonego w karbonicie, wystawę filmowych strojów i modeli; odbędą się pokazy walk na miecze świetlne!

Strefa Doctor Who

Whovians, jesteście z nami? Szykujemy prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów Doktora Who – będziecie mieli okazję na własne oczy zobaczyć TARDIS, czyli replikę statku kosmicznego Władców Czasu – charakterystyczny symbol Waszego ulubionego brytyjskiego serialu! Wejdźcie do środka, zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie i przenieście się do dowolnego miejsca w czasie i przestrzeni! Prócz planujemy bogatą wystawę, której główną atrakcją będzie jeden z Daleków, a także tematyczne gry, konkursy, panele dyskusyjne, pokazy i zabawy integracyjne!

Strefa Gry o Tron

Siedząc na Żelaznym Tronie, ginącym w cieniu wielkiej smoczej czaszki zadecydujesz o losach Westeros. Poszukasz smoczych jaj, by zyskać przychylność Khaleesi. Będziesz miał także zaszczyt osobiście spotkać aktorów z serialu!