STREFY TEMATYCZNE 2017-11-14T11:38:45+00:00

STREFY TEMATYCZNE

Strefa Star Wars

„Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… Czyli – szykujemy dla Was ogromną Strefę Star Wars! Jedną z atrakcji będzie replika kantyny Mos Eisley, czyli słynnego w całej Galaktyce miejsca spotkań kosmicznych oprychów, gdzie Obi-Wan Kenobi i Luke Skywalker poznali Hana Solo i Chewbaccę! Na terenie Strefy znajdziecie też rzeźbę Hana Solo zamrożonego w karbonicie, wystawę filmowych strojów i modeli; odbędą się pokazy walk na miecze świetlne!

Strefa Doctor Who

Whovians, jesteście z nami? Szykujemy prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów Doktora Who – będziecie mieli okazję na własne oczy zobaczyć TARDIS, czyli replikę statku kosmicznego Władców Czasu – charakterystyczny symbol Waszego ulubionego brytyjskiego serialu! Wejdźcie do środka, zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie i przenieście się do dowolnego miejsca w czasie i przestrzeni! Prócz planujemy bogatą wystawę, której główną atrakcją będzie jeden z Daleków, a także tematyczne gry, konkursy, panele dyskusyjne, pokazy i zabawy integracyjne!

Strefa Gry o Tron

Siedząc na Żelaznym Tronie, ginącym w cieniu wielkiej smoczej czaszki zadecydujesz o losach Westeros. Poszukasz smoczych jaj, by zyskać przychylność Khaleesi. Będziesz miał także zaszczyt osobiście spotkać aktorów z serialu!

Strefa Harrego Pottera

Strefa dla wszystkich fanów cyklu o Harrym Potterze

Strefa Postapo

Nasza Strefa Postapo – Stacja OldTown – to idealna okazja, aby doświadczyć postapokalipsy na własnej skórze! Jeśli zagrywacie się w Fallouta, zaczytujecie w Metro, a z filmów najbardziej lubicie MadMaxa – wpadnijcie tutaj, aby poczuć to wszystko na żywo!

Organizatorzy OldTown, największego w Europie larpa w dziedzinie fantastyki postapokaliptycznej, zapraszają do Hali D. Na wszystkich spragnionych wędrowców czeka tu klimatyczny bar, przywieziony prosto z zakurzonych pustkowi. Będziecie mogli sprawdzić, z jakiej pochodzicie krypty, zrobić sobie zdjęcia na gangsterskich motocyklach, zagrać na bębnach z plemieniem dzikusów, kibicować podczas walk gladiatorów i meczu Juggera, czyli agresywnego futbolu w wastelandowym wydaniu, a także wziąć udział w wielu warsztatach i innych atrakcjach! Będzie też szansa, aby wygrać akredytację na Larp OldTown 2018.