SLEEP ROOM 2018-04-17T09:03:10+00:00

SLEEP ROOM

20-22 KWIETNIA 2018

Sleep room czyli fantastyczna noclegownia na 3. Warsaw Comic Conie

Na to uczestnicy Warsaw Comic Conu czekali od dawna. Fani popkultury, którzy zjeżdżają na festiwal z różnych zakątków Polski, a nawet z zagranicy, wreszcie będą mogli skorzystać z noclegu na miejscu. Organizatorzy przygotowują noclegownię, w której za symboliczne 10 PLN za noc będzie można zaczerpnąć snu pomiędzy pełnymi atrakcji festiwalowymi dniami. Czy jednak Sleep Room rzeczywiście grzecznie pójdzie spać? Wątpimy ;).

W tym roku robimy wszystko, żebyście mogli być z nami więcej i dłużej! Od piątku od godz. 18:00 udostępniamy dla Was halę noclegową na terenie Ptak Warsaw Expo w budynku D. Wykupując dodatkowy bilet za zaledwie 10zł za noc i zabierając ze sobą śpiwór oraz karimatę (ewentualnie materac bądź łóżko puchowe) możecie nie rozstawać się ani na chwilę z fantastyczną atmosferą Warsaw Comic Con. Hala będzie ogrzewana, udostępnimy także prysznice i toalety.

A dla nocnych marków mamy bardzo dobrą wiadomość: przez całą noc w hali będzie udostępniona sala kinowa z dużą biblioteką filmów.

Zapewniamy:

– Miejsce do rozłożenia karimaty, śpiworu.
– Sanitariaty
– ochronę na noc.

REGULAMIN SALI NOCLEGOWEJ