Trevor Stines, czyli JASON BLOSSOM z RIVERDALE

Trevor Stines, czyli JASON BLOSSOM z RIVERDALE

Aktor z Riverdale odwiedzi Polskę!

Już 24 listopada wystartuje druga – jesienna – edycja największego festiwalu popkultury w Polsce – Warsaw Comic Con!

Na uczestników czekać będzie całe mnóstwo atrakcji, w tym: konkursy coplayowe, gry planszowe, prelekcje i spotkania z autorami książek i komiksów, wystawy rysowników oraz Strefy tematyczne: Star Wars, Harry Potter, Gra o Tron, Wikingowie i Postapo.

Zadowoleni będą też wielbiciele komiksów Archie Comics, przeniesionych niedawno na ekran w nowej telewizyjnej serii Riverdale. Warsaw Comic Con odwiedzi bowiem młody aktor, urodzony w 1996 roku Amerykanin – Trevor Stines, który w Riverdale wciela się w postać Jasona Bossoma.

Prócz roli w Riverdale, aktor zagrał także w serialu The Fosters oraz w pełnometrażowym horrorze The Amityville Terror, gdzie wcielił się w postać Bretta.

Wystąpił również w kilku filmach krótkometrażowych.

Podczas Warsaw Comic Con aktor opowie o swojej pracy na planie serialu Riverdale. Będzie także czas oraz miejsca na autografy i pamiątkowe zdjęcia!

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy.

Więcej informacji na:

warsawcomiccon.pl oraz facebook.com/ComicConWarsaw/

2017-11-07T15:13:57+00:00 06/09/2017|

wróć

TARGI GOOD GAME WARSAW 2018