Warsaw Comic Con Fall Edition spodziewa się 15 Gwiazd! Zdradzamy pierwsze nazwisko!

Warsaw Comic Con Fall Edition spodziewa się 15 Gwiazd! Zdradzamy pierwsze nazwisko!

Warsaw Comic Con Gwiazdy

Jesienna edycja Warsaw Comic Con startuje już 24 listopada. Największą atrakcją imprezy będą oczywiście spotkania z gwiazdami filmów i seriali oraz autorami książek i komiksów. Gwiazdy Warsaw Comic Con przyjadą do Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo z nie tylko z Polski i Europy, ale też ze słynnej „fabryki snów”, czyli Hollywood.

Ujawniamy pierwszą z nich. To Julian Glover – brytyjski aktor, który ostatnio wcielał się m.in. w rolę Grand Maestera Pycelle’a z „Gry o tron”, czyli nadwornego doradcy królowej Cersei. Glover pojawił się łącznie w aż 31 epizodach tego kultowego serialu HBO. Jednak Julian Glover znany jest także z szeregu innych świetnych produkcji telewizyjnych i filmowych. Zagrał m.in. generała Maximiliana Veersa w piątej części sagi „Gwiezdne Wojny”, Aristotlesa Kristatosa  – głównego przeciwnika agenta 007 w dwunastym filmie o przygodach Jamesa Bonda  „Tylko dla twoich oczu”, a także w „Troi” oraz w „Indianie Jonesie i ostatniej krucjacie”. W sumie aktor ma na koncie blisko 200 ról.

Wkrótce podamy kolejne nazwiska gości Warsaw Comic Conu Już teraz możemy powiedzieć, że wśród zagranicznych gwiazd nie zabraknie aktorów z Gry o Tron, Star Wars, czy Teen Wolf: Nastoletniego Wilkołaka. Na comic con zawitają również aktorzy Pamiętników Wampirów i Stranger Things.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na imprezę dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy.

Więcej informacji na:

warsawcomiccon.pl oraz facebook.com/ComicConWarsaw/

 

2017-09-18T16:12:01+00:00 31/08/2017|

wróć

TARGI GOOD GAME WARSAW 2018