STREFY TEMATYCZNE

STREFY TEMATYCZNE 2017-06-01T18:10:48+00:00

Strefa Fear the Walking Dead

„Fear the Walking Dead”, partnerska produkcja „The Walking Dead”, to odważny obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny. Stacja AMC Polska zaprasza do apokaliptycznej rzeczywistości, gdzie znajdziecie się w otoczeniu zombie, doświadczycie świata „Fear the Walking Dead” w VR oraz będziecie mieć niepowtarzalną okazję przeistoczenia się w jednego z żywych trupów dzięki profesjonalnemu makijażowi! Oprócz wymienionych atrakcji, czekać będzie na was również gifbudka oraz prawdziwie przerażająca konkurencja polegająca na zanurzeniu się w ludzkie wnętrzności i wydobyciu pięciu odciętych palców przy użyciu… ust! Na odwiedzających strefę „Fear the Walking Dead” czekać będą także drobne upominki.

Warsaw Comic Con, Warszawa Comic Con, Pierwszy Comic Con w Polsce 1-4 czerwca w Ptak Warsaw Expo, Strefa Gry o Tron

Strefa Gry o Tron

Gra o Tron to dziś jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Jego sukces obudził w wielu zainteresowanie sagą fantasy. Świat Pieśni lodu i ognia jest dziś równie znany, co Śródziemie. Odpowiadając na tę popularność, przygotowujemy dla was strefę GoT. Oprócz spotkania z gwiazdami serialu chcemy umożliwić wam wejście w świat Gry o Tron. Odtwarzamy obóz Nocnej Straży, stojącej między zamieszkanym światem, a straszliwym zagrożeniem ze strony Innych. W obozie będzie można przekonać się na własnej skórze, jak to jest, zostać członkiem Nocnej Straży. Obozowisko składać się będzie z namiotów rycerskich z wyposażeniem i doświadczonych animatorów.

Warsaw Comic Con, Warszawa Comic Con, Pierwszy Comic Con w Polsce 1-4 czerwca w Ptak Warsaw Expo, Strefa Mad Max

Strefa Mad Max

Przenieście się do świata po apokalipsie, znanego z serii filmów Mad Max. Groźni wojownicy, gangi motocyklowe, przerażający dzikusi. Poczuj pył i kurz wypalonego w ogniu atomowej zagłady umierającego świata. Wystaw swojego Gladiatora do walki na Arenie. Zagraj w krwawego Juggera! Obejrzyj plemienne rytuały i pokazy sztuk walki.

Warsaw Comic Con, Warszawa Comic Con, Pierwszy Comic Con w Polsce 1-4 czerwca w Ptak Warsaw Expo, Strefa Star Wars

Strefa Star Wars

Pomaszerujesz ze szturmowcami i Lordem Vaderem w rytm Marsza Imperialnego. Napijesz się czegoś w kantynie (tej samej kantynie, w której „podobno” Han Solo strzelił pierwszy). Zobacz z bliska bojowego X-winga w skali 1:1. Poznaj tajemnice mocy i wstąp do Zakonu Rycerzy Jedi.

Warsaw Comic Con, Warszawa Comic Con, Gwiazdy Serialu Wikingowie, Wieszcz

Strefa Wikingów

Wikingowie to motyw od zawsze popularny w popkulturze. Kojarzą się nam z dzikim męstwem, szaloną odwagą i wojownikami, których bał się każdy, kto stanął na ich drodze. Dziś, dzięki serialowi, powracają do naszej świadomości.
Imponujący obóz brodatych wikingów – ludzi z bractwa rycerskiego odtwarzającego czasy wczesnego średniowiecza. Obóz składać się będzie z szeregu namiotów wikińskich, ludzi w historycznych strojach, uzbrojonych w historyczną broń i zbroje. W tym obozie poza turniejem łuczniczym, będzie można się dowiedzieć, jak żyli ludzie w tych czasach, jakimi rzemiosłami się zajmowali, posłuchać sag i historii.