WOLONTARIAT

WOLONTARIAT 2017-05-17T08:44:07+00:00

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM NA COMIC CON

Dzielnica, jeżeli jesteś z Warszawy

Potrzebny do umowy wolentariackiej

Wybierz max 3

Organizator zastrzega sobie prawo do przekierowania wolontariusza do innej sekcji niż wybrana.

Grafik dyżurów zostanie udostępniony po zakończeniu werbunku

Wpisz tu swoje doświadczenie w wybranych przez siebie umiejętnościach

Nazwa:
Data:
Stanowisko:

Administratorem Danych jest PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. (Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia uczestnictwa w wydarzeniu, a także w celach wskazanych w treści wyrażonych zgód. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych oznaczonych jako obligatoryjne jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla umożliwienia uczestnictwa w wydarzeniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Please wait...

Wolontariuszami zajmuje się Fundacja Ostatni Poziom.

Czym jest Fundacja oraz czym zajmuje się na Comic Conie?

Fundacja na rzecz wspieranie nowych mediów i rozwoju e-sportu zrzesza osoby żywo zaangażowane w organizację wydarzeń kulturalnych. Działania Fundacji skierowane są w stronę prężnie rowijających się mediów internetowych takich jak YouTube, Facebook. Organizacja współpracuje ze znanymi YouTuberami poprzez inicjowanie spotkań z fanami, wspólne turnieje gameingow czy projekty promocyjne.

Jednym z większych pól działania Fundacji jest wolontariat. Organizacja pozyskuje wolontariuszy na wydarzenia kulturalne, sportowe oraz edukacyjne. Różnorodność tematyczna imprez pozwala młodzieży na zdobywanie doświadczenia z zakresu organizacji, pracy w zespole oraz kreatywnego zarządzania czasem wolnym.