WARSAW COMIC CON 2018-10-22T14:12:19+00:00
warsaw comic con bilety tickets

IV EDYCJA

26 – 28 | 10 | 2018

0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec
KUP BILET
HARMONOGRAM GWIAZD

PARTNERZY

IV EDYCJA

26-28.10.2018

0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec
KUP BILET
TOP ATRAKCJE
GOŚCIE SPECJALNI
HARMONOGRAM GWIAZD

PARTNERZY

TOP ATRAKCJE
STREFA GWIAZD
COSPLAY
STREFA KOMIKSU
DARMOWY DOJAZD

GWIAZDY IV EDYCJI

PAUL WESLEY

PAUL WESLEY

Stefan Salvatore z Pamiętników Wampirów, Aaron Corbett z Upadłych Aniołw, Reese w Braciach Oodie czy Billy z Elsewhere

Warsaw Comic Con

Największy festiwal popkultury wraca już po raz czwarty! Zapraszamy jesienią, w dniach 26-28 października do Ptak Warsaw Expo. Spotkajcie się z kilkunastoma gwiazdami z najpopularniejszych filmów i seriali, jak: Pamiętniki Wampirów, Teen Wolf, Gra o Tron, Stranger Things, Władca Pierścieni, Sherlock, Riverdale czy The Orginals, Vikings. Poznajcie najlepszych cosplayerów na Świecie. Zajrzyjcie do strefy największych telewizji, strefy komiksów czy strefy gości specjalnych. Przygotowujemy dla was niezapomniane atrakcje oraz wspaniałe stoiska z gadżetami. Spotkajmy się na Warsaw Comic Con.

ATRAKCJE

GWIAZDY

Spotkaj bohaterów najpopularniejszych filmów i seriali. Porozmawiaj, weź autograf, zrób zdjęcie. To wszystko w wyjątkowej Strefie Gwiazd Warsaw Comic Con.
WIĘCEJ

COSPLAY

Dosłownie: zabawa w przebieranie. Spotkaj miłośników filmów, seriali, anime, komiksów, książek i gier komputerowych w oryginalnych stylizacjach. Weź udział w jednym z kilku konkursów.
WIĘCEJ

STREFA KOMIKSU

Odwiedź specjalną wystawę prac najpopularniejszych twórców z Polski i ze świata. Podyskutuj z autorami, zobacz na własne oczy, jak przygotowują swoje dzieła, a na koniec – zakup jedno z nich.
WIĘCEJ

WARSAW GAMES SHOW

Dziesiątki tytułów, w które można zagrać – Assasin Creed, Forza Horizon, World War 3 i wiele innych. Spotkania z twórcami, premiery, atrakcje i konkursy. Przybywajcie śmiało!
WIĘCEJ

WYSTAWA STAR WARS

Wspaniała kolekcja, ponad 30 ręcznie wykonanych modeli: Falcon Millenium, Nebulon, Astromechy, StarDestroyer, maszyny kroczące AT-AT czy pustynna barka Jabby
WIĘCEJ

MOVIE GATE

Niesamowita wystawa oryginalnych rekwizytów przyjeżdża na Warsaw Comic Con! Na naszej wystawie zobaczycie oryginalne kostiumy z Piratów z Karaibów, rekwizyty z Hellboya, Star Wars, Obcego i wielu innych produkcji.
WIĘCEJ

GRY PLANSZOWE

Dobrze bawić można się także bez prądu i komputera! Największa w tej części Europy strefa gier planszowych to niezapomniane wrażenia i świetna zabawa dla każdego.
WIĘCEJ

GOŚCIE

Spotkaj najpopularniejszych autorów, pisarzy, scenarzystów, reżyserów i twórców internetowych. Weź udział w bogatej ofercie paneli dyskusyjnych – każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.
WIĘCEJ

STEEL FIGURES

Czekają na was… Spider-man, Batman, Iron Man, wierna replika tronu z Gry o Tron. Wszystko wykonane ze stali, wierne oryginałom i budzące grozę. Zabierzcie aparaty, bo wystawa prezentuje się godnie.
WIĘCEJ

LEGO

Sklep i wystawy – Dziesięć gablot z zestawami, w tym złożony Sokół Millennium – ponad 7500 elementów. Do tego czeka na was strefa składania, do wyboru pięćdziesiąt różnych zestawów LEGO do złożenia pod okiem animatorów.
WIĘCEJ

STREFA COBI

Wystawy modeli, kolekcje World of Tanks i World of Warships, z potężnym Bismarckiem na czele. Dioramy i makiety, przedstawiające historyczne pola bitew. Do tego moc konkursów, atrakcji i oferta nowości w promocyjnych cenach!
WIĘCEJ

APLIKACJE WCC

Aplikacja Online – bądź zawsze na bieżąco z programem Warsaw Comic Con!
WIĘCEJ

SCENA MŁODYCH TALENTÓW

Scena Młodych Talentów – poznaj wschodzące gwiazdy sceny muzycznej.
WIĘCEJ

FESTIWAL YOUTUBERÓW

Najlepsi Polscy Youtuberzy i Streamerzy!
WIĘCEJ

NEWS

Drodzy Fani Warsaw Comic Con i Cary Buono!

Październik 22nd, 2018|

Drodzy Fani Warsaw Comic Con i Cary Buono! Niestety, musimy Was poinformować, że ze względów niezależnych od Cary, jej udział w festiwalu został przeniesiony na Warsaw Comic Con / V edycja tj. 31.05 - 02.06.2019 roku. Dla osób, które kupiły vouchery na zdjęcia i autografy z Aktorką, mamy dwa rozwiązania: 1. Rekomendujemy zachowanie voucherów, które będzie mogli wykorzystać podczas wizyty Cary 31.05 - 02.06.2019 roku. 2. Jeśli jednak zdecydujecie się zwrócić swoje voucher, możecie zrobić to wyłącznie w miejscu biletów w terminie do 25.10.2018 do godz. 12.00. * Powyższe możliwości dotyczą tylko voucherów dedykowanych Aktorce ( w cenach sobotnich: ✍️ 50, 📸 100, 📸 ➕ ✍️ 130 i niedzielnych ✍️ 40, 📸 80, 📸 ➕ ✍️ 100). Nie dotyczą one karnetów Collector Pass! W najbliższych dniach każdy, kto zakupił vouchery przez eBilet zostanie mailowo poinformowany o tym, jak skorzystać z [...]

Drodzy Fani Warsaw Comic Con i Andrew Scotta!

Październik 20th, 2018|

Drodzy Fani Warsaw Comic Con i Andrew Scotta! Niestety, musimy Was poinformować, że ze względów niezależnych od Andrew, jego udział w festiwalu został przeniesiony na Warsaw Comic Con / V edycja tj. 31.05 - 02.06.2019 roku. Dla osób, które kupiły vouchery na zdjęcia i autografy z Aktorem, mamy dwa rozwiązania: 1. Rekomendujemy zachowanie voucherów, które będzie mogli wykorzystać podczas wizyty Andrew 31.05 - 02.06.2019 roku. Każdemu, kto skorzysta z tego rozwiązania, dodamy bezpłatny karnet trzydniowy Special Pass na kolejną edycję - o wartości 140 zł. 2. Jeśli jednak zdecydujecie się zwrócić swoje voucher, możecie zrobić to wyłącznie w miejscu biletów w terminie do 25.10.2018 do godz. 12.00. W poniedziałek każdy, kto zakupił vouchery przez eBilet zostanie mailowo poinformowany o tym, jak skorzystać z podanych rozwiązań.   https://www.facebook.com/ComicConWarsaw/videos/191104995140087/

WARSAW GAMES SHOW

GWIAZDY POPRZEDNICH EDYCJI

GWIAZDY I EDYCJI
GWIAZDY II EDYCJI
GWIAZDY III EDYCJI

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY BILETÓW

bilety na warsaw comic con 2018 warszawa nadarzyn

APLIKACJA ONLINE

KONTAKT

Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn, Polska
WWW.WARSAWEXPO.EU

W SPRAWACH WYSTAWCÓW HANDLOWYCH
PROSIMY O KONTAKT Z:

Maciej Polski 
E-mail: m.polski@warsawexpo.eu
tel: 518 541 517

Magdalena Wysocka
E-mail: m.wysocka@warsawexpo.eu
tel: 517 137 033

KONTAKT DLA GRUP SZKOLNYCH:

E-mail: edukacja@warsawexpo.eu
tel: 507 664 358