WARSAW COMIC CON 2018-08-17T15:04:10+00:00

0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec
KUP BILET
HARMONOGRAM

IV EDYCJA

26 – 28 | 10 | 2018

IV EDYCJA

26-28.10.2018

0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec
BUY TICKET
TIME SCHEDULE
STREFA GWIAZD
DLA MEDIÓW
NEWS
COSPLAY
DARMOWY DOJAZD

GWIAZDY IV EDYCJI

PAUL WESLEY

PAUL WESLEY

Stefan Salvatore z Pamiętników Wampirów, Aaron Corbett z Upadłych Aniołw, Reese w Braciach Oodie czy Billy z Elsewhere

ANDREW SCOTT

ANDREW SCOTT

C w Spectre, Dr Addison Bennett w Alicja po drugiej stronie lustra, Inspektor Turpin w Victor Frankenstein i przede wszystkim – bezbłędny Profesor Jim Moriarty w serialu Sherlock! Człowiek, z którym nie mogliście pożegnać się podczas II edycji.

CARA BUONO

CARA BUONO

Gwiazda z serialu Stranger Things. Serialowa mama Mike’a i Nancy, wspaniała Faye Miller w Mad Men, Edith Banner w Hulku, Connie Jacobsen w Papierowe miasta.

JOHN RHYS DAVIES

JOHN RHYS DAVIES

Niepowtarzalny Gimli we Władcy Pierścieni, Sallah Mohammed Faisel el-Kahir w Indiana Jones, Eventine Elessedil w Kroniki Shannary, Profesor Maximillian Arturo w serialu Sliders – Piąty wymiar.

CRYSTAL REED

CRYSTAL REED

Allison Argent i Marie-Jeanne Valet w serialu Teen Wolf, Sofia Falcone w Gotham, Beth w Ghostland, Bess w thrillerze Crush, Dorothy w Too Late, Amy Johnson w Crazy, Stupid, Love i Denise w Skyline.

CHRISTOPHER LARKIN

CHRISTOPHER LARKIN

Wspaniały Monty Green w serialu The 100, AJ Hawkes w Cooper and Stone, Trake w Strangers with Candy, Abraham Jacob Lee w The Flamingo Rising.

JASON DOUGLAS

Jason Douglas

Tobin z serialu The Walking Dead, detektyw Munn z serialu Breaking Bad, płatny zabójca z Sin City, Szeryf z filmu Jake Reacher.

IAN McELHINNEY

IAN McELHINNEY

Ser Barristan Selmy w Grze o Tron, Generał Dodonna w Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Detektyw McKie w Ofiara oraz Val-El w Krypton.

EUGENE SIMON

EUGENE SIMON

Lancel Lannister w Grze o tron, Jerome Clark w Tajemnice domu Anubisa, Młody Casanova w Casanova oraz Sean w The Lodgers. Przeklęci.

JIMMY VEE

JIMMY VEE

R2-D2 w Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, Graske w Doctor Who: Music of the Spheres, Goblin w Harry Potter i Kamień Filozoficzny i Lofty w Piotruś. Wyprawa do Nibylandii.

IAN WHYTE

IAN WHYTE

Predator w Obcy kontra Predator 2, Scar w Obcy kontra Predator,  oraz Sir Gregor Clegane, Biały Wędrowiec, Olbrzym Dongo i Wun Wun w GOT

RICK COSNETT

RICK COSNETT

Eddie Thawne w The Flash, Elias Harper w Quantico, Dr Wes Maxfield w The Vampire Diaries oraz Simon w The Timing of Love

Froy Gutierrez

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

* Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania bądź zmian w liście gości z przyczyn niezależnych od niego.

GWIAZDY POPRZEDNICH EDYCJI

GWIAZDY I EDYCJI
GWIAZDY II EDYCJI
GWIAZDY III EDYCJI

O NAS

Największy festiwal popkultury wraca już po raz czwarty! Zapraszamy jesienią, w dniach 26-28 października do Ptak Warsaw Expo. Spotkajcie się z kilkunastoma gwiazdami z najpopularniejszych filmów i seriali, jak: Pamiętniki Wampirów, Teen Wolf, Gra o Tron, Stranger Things, Władca Pierścieni, Sherlock, Skam, Riverdale czy The Orginals. Poznajcie najlepszych cosplayerów na Świecie. Zajrzyjcie do stref największych telewizji. Przygotowujemy dla was niezapomniane atrakcje, niezwykłe koncerty, wspaniałe stoiska z gadżetami i spektakularne zbiory komiksów. Dopisujcie się, zapraszajcie znajomych i wszyscy spotkajmy się na Warsaw Comic Con.

ATRAKCJE

GWIAZDY HOLLYWOOD

Spotkaj bohaterów najpopularniejszych filmów i seriali. Porozmawiaj, weź autograf, zrób zdjęcie. To wszystko w wyjątkowej Strefie Gwiazd Warsaw Comic Con.

COSPLAY

Dosłownie: zabawa w przebieranie. Spotkaj miłośników filmów, seriali, anime, komiksów, książek i gier komputerowych w oryginalnych stylizacjach. Weź udział w jednym z kilku konkursów.

STREFA TELEWIZJI

Przenieś się w świat telewizji, zobacz jak wyglądają najpopularniejsze kanały „od kuchni”. Poznaj ich superprodukcje bez korzystania z pilota!

GRY PLANSZOWE

Dobrze bawić można się także bez prądu! Największa w tej części Europy strefa gier planszowych to niezapomniane wrażenia dla każdego.

STREFA KOMIKSU

Odwiedź specjalną wystawę prac najpopularniejszych twórców z Polski i ze świata. Podyskutuj z autorami, zobacz na własne oczy, jak przygotowują swoje dzieła, a na koniec – zakup jedno z nich.

PROGRAM

Spotkaj najpopularniejszych autorów, pisarzy, scenarzystów, reżyserów i twórców internetowych. Weź udział w bogatej ofercie paneli dyskusyjnych – każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

STREFA GAMING

PARTNERZY

NEWS

Zostań wolontariuszem na Warsaw Comic Con

Lipiec 6th, 2018|

Marzysz o wielkiej przygodzie? Chcesz pomóc w organizacji największego festiwalu popkultury w Polsce? Zostań wolontariuszem na październikowej edycji Warsaw Comic Con! To wyjątkowa okazja do zostania współtwórcą Warsaw Comic Con. Z myślą o najbliższej edycji naszego festiwalu (26-28.10.2018), rozpoczynamy rekrutację wolontariuszy. Szukamy zarówno osób doświadczonych w organizacji imprez, jak i nowicjuszy - pełnych chęci i zapału do pracy. Ostrzegamy: nie będzie łatwo. Ale wspomnienia pozostaną z Wami na zawsze! Chcesz zostać wolontariuszem na październikowej edycji Warsaw Comic Con? Wypełnij formularz: https://warsawcomiccon.pl/pl/dla-odwiedzajacych/wolontariat/

Cosplayerzy – zgłoszenia na październik otwarte!

Lipiec 6th, 2018|

Hej cosplayerzy! Oficjalnie rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do październikowej edycji konkursu: Showup! International Cosplay Awards. Konkurs Showup! International Cosplay Awards to już tradycja Warsaw Comic Con. Przed nami czwarta edycja wydarzenia, gromadzącego najlepszych cosplayerów z Polski i ze świata. Najlepsi uczestnicy konkursu, wyselekcjonowani przez światowej sławy sędziów, będą mieli okazje zaprezentowania swoich strojów i umiejętności podczas sobotniej Gali Cosplay. Więcej informacji: https://warsawcomiccon.pl/pl/atrakcje/cosplay/ Formularz zgłoszeniowy: https://warsawcomiccon.pl/pl/zgloszenia-na-showup-international-cosplay-awards/

APLIKACJA ONLINE

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY BILETÓW

KONTAKT

Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn, Polska
WWW.WARSAWEXPO.EU

W SPRAWACH WYSTAWCÓW HANDLOWYCH
PROSIMY O KONTAKT Z:

Maciej Polski 
E-mail: m.polski@warsawexpo.eu
tel: 518 541 517

Magdalena Wysocka
E-mail: m.wysocka@warsawexpo.eu
tel: 517 137 033

W SPRAWACH COSPLAY I ATRAKCJI
PROSIMY O KONTAKT Z:

Agnieszka Pilc
E-mail: a.pilc@warsawexpo.eu
tel: 513 977 637

KONTAKT DLA GRUP SZKOLNYCH:

Aleksandra Buza
E-mail: edukacja@warsawexpo.eu
tel: 513 977 713

WARUNKI UCZESTNICTWA COMIC CON
REGULAMIN WARSAW COMIC CON
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA GRUP SZKOLNYCH