COSPLAY IV EDYCJA 2019-02-28T14:48:44+00:00

COSPLAY IV EDYCJA

margaret cosplay

Margaret Cosplay& Art – Małgorzata “Margaret” Janikowska Cosplayem zajmuje się od 11 lat. Znana jest jako Królowa Worbli, ale jej wiedza i umiejętności związane z materiałami i narzędziami cosplayowymi są naprawdę duże. Współpracuje min.z PlayStation i z Guerrilla Games. Jest także mistrzynią wystąpień scenicznych. Wygrała wiele konkursów, w tym Grand Prix na I i III edycji podczas Warsaw Comic Con. Dziękujemy, że zgodziła się zostać sędzią na Diamond International Cosplay Awards!

carlos cosplay

Carlos Blanchard – Carlos jest cosplayerem od 20 lat. Jeden z najchętniej zapraszanych męskich cosplayerów, odwiedzał takie egzotyczne imprezy jak Comic Con Arabia, albo Comic Con Shanghai. Często wykorzystuje swoją pozycję na Top Male Cosplayers by wspierać inicjatywy charytatywne. Sędziował w wielu konkursach cosplayowych, min. podczas World Cosplay Championship. Ma niezwykły talent. Niemal wszystkie jego projekty stają się natychmiast sensacją viralową. Tak właśnie stało się z kostiumem Medieval Batman, czy gorsetem Facehugger. Podczas Warsaw Comic Con nie tylko będzie sędziował konkurs Cosplay, i rozdawał autografy, ale poprowadzi także panele i warsztaty.

jannet cosplay

Jannet Incosplay – jest jedną z pierwszych zawodowych cosplayerów i na świecie. Jest częstym gościem na różnorakich konwetac, od Azjii po Amerykę. W perukach specjalizuje sie od 7 lat a jej firma jest jedną z pierwszych perukarni stricte cosplayowych. STroje które tworzy sa bardzo wysokiej jakości,a inspiracje czerpie z różnych żródeł – od filmu, przez gry, aż po anime. Nawet urocze gijinka i syreny. najbardziej znane kostiumy Jannet to Withcblade, Satsuki, Triss Merigold i Darth Talon,. jest oficjalna modelka Blizzarda od 2016 roku. Uwielbia pracowac z perukami, uzywając szeregu interesujących technik. Ma włąsne fotostudio, w którhym wykorzystuje stworzone przez siebie scenariusze i tła.

Goście specjalni Cosplay

Dan Ballestro jest cosplayerem z Kostaryki. Jego porace inspirowane są postaciami o mocnym charakterze, takimi jak Dante, Geralt, Nathan Drake, Dovahkiin czy Jacob Frye. Sędziował w 7 krajach, podczas różnych konkursów cosplay. Współpracował przy stworzeniu oficjalnego cosplayu Widomaker dla Blizzarda. Jest także oficjalnym modelem Uriasa z Shadowverse.