GWIAZDY CZWARTEJ EDYCJI 2018-11-30T09:48:15+00:00

GWIAZDY CZWARTEJ EDYCJI

PAUL WESLEY

PAUL WESLEY

Stefan Salvatore z Pamiętników Wampirów, Aaron Corbett z Upadłych Aniołw, Reese w Braciach Oodie czy Billy z Elsewhere

ANDREW SCOTT

ANDREW SCOTT

Niestety, musimy Was poinformować, że ze względów niezależnych od Andrew, jego udział w festiwalu został przeniesiony na Warsaw Comic Con / V edycja tj. 31.05 – 02.06.2019 roku.

WIĘCEJ

NATHANIEL BUZOLIC

NATHANIEL BUZOLIC

Kol Mikaelson z The Originals i The Vampire Diaries, Harold “Hal” Doss w filmie Przełęcz Ocalonych, Jimmy Barnes w Matka jest tylko jedna i Ryan w horrorze Igła.

JOHN RHYS DAVIES

JOHN RHYS DAVIES

Niepowtarzalny Gimli we Władcy Pierścieni, Sallah Mohammed Faisel el-Kahir w Indiana Jones, Eventine Elessedil w Kroniki Shannary, Profesor Maximillian Arturo w serialu Sliders – Piąty wymiar.

CRYSTAL REED

CRYSTAL REED

Allison Argent i Marie-Jeanne Valet w serialu Teen Wolf, Sofia Falcone w Gotham, Beth w Ghostland, Bess w thrillerze Crush, Dorothy w Too Late, Amy Johnson w Crazy, Stupid, Love i Denise w Skyline.

CHRISTOPHER LARKIN

CHRISTOPHER LARKIN

Wspaniały Monty Green w serialu The 100, AJ Hawkes w Cooper and Stone, Trake w Strangers with Candy, Abraham Jacob Lee w The Flamingo Rising.

RICKY WHITTLE

RICKY WHITTLE

Ricky Whittle został kolejną Gwiazdą Warsaw Comic Con! Lincoln w The 100, Cień Moon w Amerykańscy Bogowie, Clint w Chwyć życie za włosy, Kapitan George East w Kraina Jane Austen i Daniel Zamora.

CLIVE STANDEN

CLIVE STANDEN

Rollo w Wikingach, Bryan Mills w serialu Uprowadzona, Ed Viesturs w filmie Everst, Gawain w Camelot i Hagen w Głosie bogów.

RICK COSNETT

RICK COSNETT

Eddie Thawne w The Flash, Elias Harper w Quantico, Dr Wes Maxfield w The Vampire Diaries oraz Simon w The Timing of Love

ADAM BROWN

ADAM BROWN

Adam Brown – Ori z The Hobbit, Cremble z Pirates of the Caribbean, i Mr Gerrard z The Limehouse Golem.

JORDAN CONNOR

JORDAN CONNOR

Sweet Pea w serialu Riverdale i Ricky Brigola w Ivy Tower.

JASON DOUGLAS

Jason Douglas

Tobin z serialu The Walking Dead, detektyw Munn z serialu Breaking Bad, płatny zabójca z Sin City, Szeryf z filmu Jake Reacher.

CARA BUONO

CARA BUONO

Drodzy Fani Warsaw Comic Con i Cary Buono!
Niestety, musimy Was poinformować, że ze względów niezależnych od Cary, jej udział w festiwalu został przeniesiony na Warsaw Comic Con / V edycja tj. 31.05 – 02.06.2019 roku..

WIĘCEJ

FROY GUTIERREZ

FROY GUTIERREZ

Nolan w serialu Teen Wolf i Josh Flores w One Day at a Time

EUGENE SIMON

EUGENE SIMON

Lancel Lannister w Grze o tron, Jerome Clark w Tajemnice domu Anubisa, Młody Casanova w Casanova oraz Sean w The Lodgers. Przeklęci.

JIMMY VEE

JIMMY VEE

R2-D2 w Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, Graske w Doctor Who: Music of the Spheres, Goblin w Harry Potter i Kamień Filozoficzny i Lofty w Piotruś. Wyprawa do Nibylandii.

IAN WHYTE

IAN WHYTE

Predator w Obcy kontra Predator 2, Scar w Obcy kontra Predator,  oraz Sir Gregor Clegane, Biały Wędrowiec, Olbrzym Dongo i Wun Wun w GOT

* Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania bądź zmian w liście gości z przyczyn niezależnych od niego.