GWIAZDY TRZECIEJ EDYCJI 2018-06-27T12:51:48+00:00

GWIAZDY TRZECIEJ EDYCJI

Kanadyjski aktor, występował w takich produkcjach jak Spider-Man 2 czy Szpital Nadziei. Jednak największą popularność zyskał dzięki wcielaniu się w postać Elijah Mikaelsona w serialu „The Vampire Diaries”, a następnie w „The Originals”.

Australisjki aktor filmowy i telewizyjny. Występował w takich produkcjach, jak „Hobbit” w roli Azoga, “Spartacus” jako Kriksos, “Arrow” w postaci Slade Wilsona czy w “Kronikach Shannary” odgrywając charakter Allanona.
Amerykański aktor, popularność zyskał dzięki roli Tylera Lockwooda w serialu „Pamiętniki Wampirów” w którego wcielał się przez 8 lat.
Amerykański aktor znany z nowej, telewizyjnej serii Riverdale, która swoją premierę miała w styczniu tego roku. Serial jest ekranizacją komiksów wydawanych przez Archie Comics, a Trevor Stines wciela się w niej w postać Jasona Bossoma.
Dylan Sprayberry, niespełna 20-letni Amerykanin, znany jest z ról młodego Clarka Kenta w filmie o Supermanie – Człowiek ze stali oraz Liama w serialowym hicie MTV Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak.

Kanadyjski aktor, najbardziej znany z roli John’a Murphy w serialu „The 100″. Występował też jako Jasper Ames w „The Killing” i Julian Randol w „Continuum”.

Irlandzki aktor i DJ mierzący ponad 2 metry wysokości. Najbardziej znany z roli Hodora w serialu HBO „Gra o tron”

Szkocki aktor Ken Stott znany lepiej z roli krasnoluda Balina w Hobbicie.

Martin Klebba, amerykański aktor charakterystyczny, znany m.in. serii filmów Piraci z Karaibów, w których wciela się w rolę Marty’ego, spotka się z polskimi fanami w Warszawie.

Kanadyjska piosenkarka oraz aktorka, polskim fanom doskonale znana z roli Valerie w serialu Riverdale! W 2018 roku aktorka wystąpi także w nowym serialu sci-fi Netflixa pt. Altered Carbon, na podstawie powieści “Modyfikowany węgiel” Richarda K. Morgana.

Marlon Langeland – aktor znany z roli Jonasa w norweskim serialu „Skam”.

Kerry Ingram – młoda, brytyjska aktorka znana szerszej publiczności z roli Shireen Baratheon w serialu „Gra o Tron”.
Amerykański aktor oraz model; w serialu Teen Wolf wcielił się w postać Bretta Talbota – wilkołaka ze stada Satomi.
Kanadyjski aktor. Występował w takich produkcjach, jak: “The Flash”, “Legends of tomorrow”, “Once upon a time”, “Supernatural”, i “Egzorcysta”.
Conan Stevens – autstralisjki aktor, wystąpił w serialu „Gra o Tron” jako Gregor Clegane „Góra”. Pojawił się też w filmie Marvela „Man – Thing”.
Michelle Harrison, obecnie najbardziej kojarzona z roli mamy Barry’ego Allena w „The Flash”. Występowała też w m.in Supernatural, House, The Invisible, Paycheck, czy Continuum.

Andrzej Sapkowski