STREFA COBI 2018-10-17T10:11:39+00:00

STREFA COBI

COBI WCC

Zapraszamy na krótką wycieczkę wśród atrakcji, które czekają na Was w klockowym raju COBI! Dla każdego, czy to fana militarnych pojazdów, czy kultowych aut z PRL, znajdziemy coś ciekawego.

W trzech Strefach Wolnej Budowy, podzielonych wiekowo, młodsi uczestnicy mogą liczyć na dziesiątki kilogramów klocków. Popuśćcie wodze fantazji, tworząc najprzeróżniejsze budowle, pojazdy, figury. Specjalne dobrane militarne elementy ułatwią zbudowanie własnej klockowej, małej armii.

Dziesiątki modeli umieszczone na olbrzymich makietach z pewnością przyciągną wzrok prawdziwych fanów klocków i historii. Sprawdźcie jakie bitwy i starcia odtworzyliśmy w klockowej skali. Obejrzycie uważnie wystawione modele, bo czekają Was niespodzianki, których nie zobaczycie nigdzie indziej.

Dodatkowo znajdziecie tam stanowiska do gry bitewnej COBI, które pozwolą wam wziąć udział w prawdziwym, miniaturowym starciu. Rzućcie wyzwanie znajomym i sprawdźcie, kto najlepiej odnajduje się w roli dowódcy. Prawdziwi budowniczowie staną przed szansą jedyną w swoim rodzaju – odtworzenia w klockowej skali warszawskiego Pałacu Saskiego.

Fani gier World of Tanks i World of Warships także znajdą coś dla siebie.

Poza tym – moc konkursów. Zaproszeni goście specjalni porozmawiają o przyszłych seriach, o tworzeniu modeli i inspiracjach. Wy będziecie mogli wygrać zestawy, koszulki i mnóstwo wspaniałych nagród.

Na miejscu będzie można także dokonać zakupów w promocyjnych, bardzo atrakcyjnych cenach.