GWIAZDY PIERWSZEJ EDYCJI 2018-06-19T09:32:34+00:00

GWIAZDY PIERWSZEJ EDYCJI

GWIAZDY HOLLYWOOD

Gwiazda serialu „Gra o tron”, Alfie Allen.

Gwiazda serialu „Gra o tron”, gdzie wcieliła się w rolę Lady Melisandre z Asshai, władczynię cieni i kapłankę R’hllora w służbie Stannisa Baratheona. Jej największym talentem jest dar widzenia przyszłości w płomieniach, potrafi też przywołać śmiertetlnie skutecznych zabójców cienia.

Olga Fonda to amerykańska modelka oraz aktorka rosyjskiego pochodzenia, polskiemu widzowi najbardziej znana jest z roli Nadii Petrovej w serialu „Pamiętniki Wampirów”.

Niemiecka aktorka, najbardziej znana polskiemu widzowi z roli Luny w serialu The 100.

Góra, czyli Hafþór Júlíus Björnsson, który oprócz bycia aktorem „Gry o tron” jest znanym strongmanem.

Melissa Ponzio jedna z najpopularniejszych aktorek serialu „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak” będzie Gwiazdą festiwalu Warsaw Comic Con

RJ MITTE to aktor znany publiczności głownie z roli w serialu „Breaking Bad”.

Jan A.P. Kaczmarek – kompozytor, mieszka i pracuje w Los Angeles, zdobywca OSCARA.

GWIAZDY COSPLAY

COSPLAY

IDRAGONSS

Idragonss skupia się na tworzeniu kostiumów z gier, które lubi, co skutkuje współpracą przy projektach związanych z Wiedźminem 3 oraz Gwintem Online. Juroruje liczne konkursy cosplayowe, pilnując, by w strojach liczyła się przede wszystkim jakość wykonania. Do kostiumów podchodzi jak do małych dzieł sztuki. Obecna w kalendarzu cosplayerskim Clash of Beauties. Zajmuje się również modelingiem oraz fotografią.

COSPLAY

SHAPPI

Shappi jest zdobywczynią tytułu Cosplay World Masters 2014 w Portugalii. Mistrzyni Europy w kategorii solo European Cosplay Gathering, Paryż 2013. Dwukrotnie reprezentowała Polskę podczas mistrzostw Eurocosplay w Londynie. Najlepsza cosplayerka Intel Extreme Masters 2014. To specjalistka od skrzydeł, zbroi i termoplastyki.

COSPLAY

ISSABEL

Issabel w swoich kostiumach zwiedziła pół Europy. Oficjalna cosplayerka gry Overwatch. Ambasadorka jednej z lig e-sportowych. Występuje na eventach branżowych pod szyldem największych wydawców gier, takich jak Blizzard, Ubisoft, EA Games, Riot, CDP.pl. Zajmowała podium w krajowych i zagranicznych konkursach, w tym na IEM-ie, Dreamhacku, Gamescomie.

COSPLAY

VIOLET

Violet reprezentowała Polskę na mistrzostwach Europy w Londynie. Jest zawodową propmakerką, co oznacza, że tworzy na zamówienie stroje oraz rekwizyty. Współpracuje z firmami gamingowymi, często w duecie z Issabel. Ze swoimi cosplayami jeździ od Bratysławy po Stambuł.