STREFY TEMATYCZNE 2018-06-18T14:33:39+00:00

STREFY TEMATYCZNE

Strefa Star Wars

„Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… Czyli – szykujemy dla Was ogromną Strefę Star Wars! Jedną z atrakcji będzie replika kantyny Mos Eisley, czyli słynnego w całej Galaktyce miejsca spotkań kosmicznych oprychów, gdzie Obi-Wan Kenobi i Luke Skywalker poznali Hana Solo i Chewbaccę! Na terenie Strefy znajdziecie też rzeźbę Hana Solo zamrożonego w karbonicie, wystawę filmowych strojów i modeli; odbędą się pokazy walk na miecze świetlne!

Odwiedź strefę AMC Polska – „Fear the Walking Dead” i poczuj nowy wymiar strachu!

W postapokaliptycznym świecie „Fear the Walking Dead” nikt nie jest bezpieczny. Za każdym rogiem czai się niebezpieczeństwo, żywe trupy oraz rzeczywistość, w której przetrwają tylko najsilniejsi.
Na wszystkich fanów będą czekać przerażające zombie, które z chęcią zapozują do wspólnego zdjęcia w scenerii serialu, m.in. za kierownicą prawdziwego amerykańskiego pick upa rodem ze świata „Fear the Walking Dead”. W otoczeniu żywych trupów będzie można także nakręcić własne, niesamowite wideo 360 stopni w slowmotion, dzięki któremu każdy poczuje zupełnie nowy wymiar strachu. Zapraszamy także do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie na najfajniejsze wideo nagrane w strefie.

Poczuj nowy wymiar strachu! Czekamy na Was w Hali F. stoisko C18
„Fear the Walking Dead” 4. sezon – premiera 23 kwietnia o 22:00 wyłącznie na AMC Polska

Strefa Gry o Tron

Siedząc na Żelaznym Tronie, ginącym w cieniu wielkiej smoczej czaszki zadecydujesz o losach Westeros. Poszukasz smoczych jaj, by zyskać przychylność Khaleesi. Będziesz miał także zaszczyt osobiście spotkać aktorów z serialu!

Strefa Postapo

Nasza Strefa Postapo – Stacja OldTown – to idealna okazja, aby doświadczyć postapokalipsy na własnej skórze! Jeśli zagrywacie się w Fallouta, zaczytujecie w Metro, a z filmów najbardziej lubicie MadMaxa – wpadnijcie tutaj, aby poczuć to wszystko na żywo! Organizatorzy OldTown, największego w Europie larpa w dziedzinie fantastyki postapokaliptycznej, zapraszają do Hali D. Na wszystkich spragnionych wędrowców czeka tu klimatyczny bar, przywieziony prosto z zakurzonych pustkowi. Będziecie mogli sprawdzić, z jakiej pochodzicie krypty, zrobić sobie zdjęcia na gangsterskich motocyklach, zagrać na bębnach z plemieniem dzikusów, kibicować podczas walk gladiatorów i meczu Juggera, czyli agresywnego futbolu w wastelandowym wydaniu, a także wziąć udział w wielu warsztatach i innych atrakcjach!