TOP ATRAKCJE 2018-09-21T15:16:51+00:00

TOP ATRAKCJE

GWIAZDY

Spotkaj bohaterów najpopularniejszych filmów i seriali. Porozmawiaj, weź autograf, zrób zdjęcie. To wszystko w wyjątkowej Strefie Gwiazd Warsaw Comic Con.
WIĘCEJ

COSPLAY

Dosłownie: zabawa w przebieranie. Spotkaj miłośników filmów, seriali, anime, komiksów, książek i gier komputerowych w oryginalnych stylizacjach. Weź udział w jednym z kilku konkursów.
WIĘCEJ

STREFA KOMIKSU

Odwiedź specjalną wystawę prac najpopularniejszych twórców z Polski i ze świata. Podyskutuj z autorami, zobacz na własne oczy, jak przygotowują swoje dzieła, a na koniec – zakup jedno z nich.
WIĘCEJ

WARSAW GAMES SHOW

Dziesiątki tytułów, w które można zagrać – Assasin Creed, Forza Horizon, World War 3 i wiele innych. Spotkania z twórcami, premiery, atrakcje i konkursy. Przybywajcie śmiało!
WIĘCEJ

PROGRAM

Spotkania, dyskusje, prelekcje, wykłady i wiele innych.
WIĘCEJ

WYSTAWA STAR WARS

Wspaniała kolekcja, ponad 30 ręcznie wykonanych modeli: Falcon Millenium, Nebulon, Astromechy, StarDestroyer, maszyny kroczące AT-AT czy pustynna barka Jabby
WIĘCEJ

MOVIE GATE

Niesamowita wystawa oryginalnych rekwizytów przyjeżdża na Warsaw Comic Con! Na naszej wystawie zobaczycie oryginalne kostiumy z Piratów z Karaibów, rekwizyty z Hellboya, Star Wars, Obcego i wielu innych produkcji.
WIĘCEJ

STREFA TV

Przenieś się w świat telewizji na Warsaw Comic Con / IV edycja, zobacz jak wyglądają najpopularniejsze kanały od kuchni. Poznaj ich superprodukcje bez korzystania z pilota!
WIĘCEJ

BEZPŁATNY AUTOBUS

Sprawdziliście już rozkład darmowego autobusu? Skorzystajcie z niego i dojedźcie prosto pod wejście Warsaw Comic Con / IV edycja!
WIĘCEJ

GRY PLANSZOWE

Dobrze bawić można się także bez prądu i komputera! Największa w tej części Europy strefa gier planszowych to niezapomniane wrażenia i świetna zabawa dla każdego.
WIĘCEJ
strefa pisarzy na warsaw comic con

GOŚCIE/STREFA PISARZY

Spotkaj najpopularniejszych autorów, pisarzy, scenarzystów, reżyserów i twórców internetowych. Weź udział w bogatej ofercie paneli dyskusyjnych – każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.
WIĘCEJ

STEEL FIGURES

Czekają na was… Spider-man, Batman, Iron Man, wierna replika tronu z Gry o Tron. Wszystko wykonane ze stali, wierne oryginałom i budzące grozę. Zabierzcie aparaty, bo wystawa prezentuje się godnie.
WIĘCEJ

LEGO

Sklep i wystawy – Dziesięć gablot z zestawami, w tym złożony Sokół Millennium – ponad 7500 elementów. Do tego czeka na was strefa składania, do wyboru pięćdziesiąt różnych zestawów LEGO do złożenia pod okiem animatorów.
WIĘCEJ

STREFA COBI

Wystawy modeli, kolekcje World of Tanks i World of Warships, z potężnym Bismarckiem na czele. Dioramy i makiety, przedstawiające historyczne pola bitew. Do tego moc konkursów, atrakcji i oferta nowości w promocyjnych cenach!
WIĘCEJ

APLIKACJE WCC

Aplikacja Online – bądź zawsze na bieżąco z programem Warsaw Comic Con!
WIĘCEJ

FESTIWAL YOUTUBERÓW

Najlepsi Polscy Youtuberzy i Streamerzy!
WIĘCEJ

WYSTAWA KOMIKSÓW

Czekały będą na Was dzieła Jerzego Wróblewskiego, Zbigniewa Kasprzaka, Grzegorza Rosińskiego, Tadeusza Baranowskiego, Jacka Skrzydlewskiego, Papcia Chmiela i wielu innych artystów.
WIĘCEJ

ZLOT FANÓW RIVERDALE

Zapraszamy na pierwszy zlot grupy Riverdale Polska. Szykujemy dla Was prelekcje i panele poświęcone bohaterom, spekulacjom na temat tego, co czeka nas w przyszłości.
WIĘCEJ

ZLOT FANÓW WAMPIRÓW

Zlot Fanów Pamiętników Wampirów i The Originals! Wszystkich, którzy kochają świat wampirów zapraszamy w sobotę, pomiędzy 18 a 20 na spotkanie podczas Warsaw Comic Con
WIĘCEJ

ZLOT FANÓW THE 100

Przyjdź na Warsaw Comic Con i weź udział w pierwszym w Polsce zlocie fanów The 100. Czekać na Ciebie będą ścianki zdjęciowe, konkursy z nagrodami.
WIĘCEJ

STREFA RICK AND MORTY

Zdjęcia, wystawa produktów z całego świata, zapowiedzi nadchodzących nowości i jeszcze więcej odjechanych atrakcji! W tym roku na Warsaw Comic Con zobaczycie fragment prosto ze świata Rick and Morty! Lubba Dub-Dub!
WIĘCEJ

SHINE! 

Każdy, kto przyjdzie przebrany na Warsaw Comic Con bierze w nim udział. Każdy odwiedzający staje się sędzią i ma do dyspozycji 1 głos w postaci żetonu, który wręczany jest cosplayerowi, który się najbardziej spodoba.
WIĘCEJ

WYSTAWA 2000AD 

Na wystawie prace min. Glenna Fabry’ego i Simona Bisleya, którzy są specjalnymi gośćmi festiwalu! Przy wystawie będą rozdawać dla was autografy i odpowiadać na wasze pytania.
WIĘCEJ

STREFA NICKELODEON 

Podczas Warsaw Comic Con / IV edycja czekać na Was będzie strefa Nickelodeon oraz Nick Jr.! W specjalnie przygotowanym namiocie znajdziecie slime’owy park z licznymi grami zręcznościowymi, zabawę w wodnego architekta i prawdziwy wir wodny.
WIĘCEJ