FESTIWAL YOUTUBERÓW 2018-10-18T15:56:18+00:00

FESTIWAL YOUTUBERÓW

Najlepsi Polscy Youtuberzy i Streamerzy! 

Będziecie mogli ich spotkać 27 października podczas Warsaw Games Show by Warsaw Comic Con. Kto melduje swoją obecność?

ZOBACZ NAS NA WARSAW GAMES SHOW

Bartosz Walaszek 

„Trzech nierozłączonych kumpli jak trzy nierozłączne paski na dresie”, tak zaczyna się znany każdemu, kultowy polski serial internetowy. Ale Bartosz Walaszek, gwiazda Warsaw Comic Con jest twórcą nie tylko Blok Ekipy.

Bartosz Walaszek

Generał Italia, Kapitan Bomba, Wściekłe pięści węża – cokolwiek stworzy Bartosz Walaszek, szybko okazuje się złotem. Jako frontman Figo Fagot przyciąga na koncerty wszystkich – od studentów, po białe kołnierzyki.

Na Warsaw Comic Con z naszym gościem specjalnym porozmawiamy o polskich stereotypach. Z czego się śmiejemy i ile prawdy jest w nas samych? Poza tym – czeka was sesja Q&A i oczywiście szansa na zbicie piąteczki.

Naruciak 

Znany i uznany youtuber, który od lat tworzy dla was swoje filmiki. Znany miłośnik pand. Zaczynał od nagrywania relacji z Minecrafta, ale z czasem znacznie poszerzył swoje horyzonty. Możecie znaleźć tam wszystko – od nietypowych wyzwań, po zupełnie odjechane przygody.

Naruciak

Na naszym Comic Conie czeka was panel z Naruciakiem, sesja Q&A, zdjęcia. Przygotujcie pytania, bo odpowie na każde!

GF Darwin 

Co można robić po Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie? Cóż, Jan Jurkowski i Marek Hucz znaleźli odpowiedź. Nieszablonowo, założyli kanał na Youtubie, gdzie po dziś dzień wykorzystują swoją edukację w sposób najlepszy z możliwych.

GF Darwin

Ich opus magnum są oczywiście Wielkie Konflikty – ale mają na swym koncie wiele cudownych produkcji, także Czarne Lusterko, zrealizowane na zamówienie Netflixa.

Razem z Jankiem i Markiem porozmawiamy o sztuce filmowej. Na ile studia aktorskie pomagają im w pracy? Co ich inspiruje?

Cyber Marian 

Człowiek orkiestra. Dał nowe życie kultowym polskim serialom, zobaczcie sami jak wygląda trailer Czterech Pancernych w jego aranżacji.

Cyber Marian

Charakterystyczne okulary widać już z daleka. Obecnie Cyber Marian nie tylko opowiada suchary, ale też stawia czoła dziesiątkom wyzwań. Ostatnio brał udział w Regatach Youtuberów, gdzie poszło mu całkiem nieźle.

Zapraszamy na sesję pytań i odpowiedzi i rozmowę z Cyber Marianem o, jakżeby inaczej, nagrywaniu, montowaniu i sklejaniu filmików. Jak uczyć się, to tylko od mistrza!

Przemek Best Games 

Do Festiwalu YT dołącza nowy uczestnik – Przemek. Wasz ulubiony ekspert od… Fortnite.

Przemek Best Games

Na swoim kanale, między innymi, umieszcza filmiki z ciekawostkami dotyczącymi lokacji, skórek, nowych tricków z Fortnite. A poza tym dzieli się wyzwaniami — niektóre są całkiem odjechane, to trzeba mu przyznać.

Grzechem byłoby nie wykorzystać jego obecności w pełni, dlatego poprosiliśmy Przemka o poprowadzenie konkursu wiedzy o Fortnite! Z naprawdę ciekawymi nagrodami. Warto się wybrać, cyknąć fotkę, zgarnąć fanty.

Z kim z was się zobaczy?

Krzysztof „Ator” Woźniak

Prawnik, aktywista społeczny, prowadzący popularny kanał Wideoprezentacje, gdzie komentuje otaczającą go rzeczywistość: politykę, technologię i rozrywkę.

Krzysztof „Ator” Woźniak