FAQ 2019-03-05T14:52:35+00:00

FAQ

Czym jest Warsaw Comic Con?

Warsaw Comic Con to wielkie święto fanów popkultury: fantastów, cosplayerów, graczy, miłośników seriali, filmów i komiksów. Warsaw Comic Con to spotkania z Waszymi ulubionymi aktorami, pisarzami, gwiazdami esportu i najbardziej szalonymi osobistościami Internetu. To okazja do poznania innych fanów, a także zakupów fantastycznych gadżetów, książek czy komiksów.


Czy nie jestem za stary/za młody/zbyt świeży w fandomie?

Warsaw Comic Con to impreza dla każdego. Jesteś miłośnikiem popkultury – czuj się zaproszony! Czekamy na gości w każdym wieku (choć pamiętajcie, że odwiedzający poniżej czternastego roku życia muszą przyjść z opiekunami, a młodzież starsza musi otrzymać pisemne pozwolenie od rodziców).


Czy w trakcie imprezy mogę coś zjeść?

Tak, między halami usytuowana jest strefa Food Trucków, w której każdy znajdzie coś pysznego dla siebie. Na terenie imprezy funkcjonują też kioski gastronomiczne i kawowe.


Co? Gdzie? Kiedy?

Zapraszamy Was w dniach 1 maja-2 czerwca 2019.. W zakładce DLA ODWIEDZAJĄCYCHznajdziecie listę atrakcji, harmonogram spotkań z gwiazdami i gośćmi honorowymi, informacje o cosplayu, informacje jak kupić bilet i dojechać do hal Ptak Warsaw Expo, gdzie odbywa się impreza. Zapraszamy do pobrania naszej aplikacji oraz śledzenia strony na Facebooku.