TOYS & KIDS FUN ZONE 2019-05-06T12:47:42+00:00

TOYS & KIDS FUN ZONE

Ptak Warsaw Expo i Mamaville zapraszają najmłodszych, wraz z rodzicami, na wyjątkowy festiwal zabawy podczas kultowego Warsaw Comic Con.

Comic Con to eksplozja fantazji i fun’u w najlepszym wydaniu, a w tym roku festiwal wzbogacony będzie o mocno urozmaiconą strefę zabawy dla dzieci, połączoną z targami zabawek WARSAW TOYS & KIDS

Targi zabawek WARSAW TOYS & KIDS, to nowości od liderów rynku zabawek m.in. Lego, Playmobil, Cobi, Bruder. Zaprezentują się marki polskie, które pokażą swoją bogatą ofertę dla najmłodszych. Wszystko utrzymane w “ComiConowym” klimacie. Pobudzimy Waszą wyobraźnię, zainspirujemy do działania i tworzenia, kreatywność poziom 100! Na targach znajdziecie zabawki ekologiczne, drewniane, edukacyjne, DIY, książki, gry, zabawy. Zadbamy też o cool gadżety na miarę Comic Cona.

A do tego wszystkiego fundujemy Wam „ComicConową KIDS FUN ZONE, a w niej wszystko, czego dziecięca dusza zapragnie, aby się jak najlepiej bawić. Zapraszamy dzieci od 2 do 10 roku życia na największą frajdę, jaką mogą sobie wyobrazić. KIDS FUN ZONE, to m.in.: klocki giganty, dmuchańce, tworzenie robotów, kraina klocków drewnianych Linden, warsztaty szycia dla dzieci, balonowe zwierzątka, tatuaże, malowanie buziek, zamykanie w bańkach i cała moc gier i zabaw. Dodatkowo twórcze warsztaty rodzinne oraz, uwaga, przedszkole na miejscu (opieka nad dziećmi 3-7 lat)!!!

Trzy dni festiwalu, to niezapomniane wrażenia, emocje i wspomnienia. Teraz też bardziej dostępne dla najmłodszych fanów Comic Cona!

Zapraszamy odwiedzających i wystawców.

Kup bilet
Zostań wystawcą